Viktorija Siegel pasidalijo vaizdo įrašu iš atostogų Balyje: pademonstravo nepriekaištingą figūrą

Naujienos

Neseniai Balyje atostogavusi nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel pasidalijo akį traukiančiu vaizdo įrašu, kuriame moteris pademonstravo nepriekaištingą figūrą.

Netrukus po to, kai grįžo iš Balio, kuriame atostogavo su savo dukra, V. Siegel su sekėjais pasidalijo vaizdo įrašu. Jame ji įsiamžino su maudymosi kostiumėliu, taip išryškindama savo nepriekaištingos figūros linkius.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@siegel.777)

Neilgai trukus nuomonės formuotoja, verslininkė sulaukė ir komplimentų. Sekėjai neslėpė, kad V. Siegel – labai simpatiška.

„Gražuolė mūsų“, „Wow! Is kur tie balti marskinukai?“, – rašė V. Siegel sekėjai.

Delfi primena, kad vasario mėnesį, iš karto po to, kai atšventė dukros 6-tąjį gimtadienį, V. Siegel kartu su ja išskrido į anksčiau jau aplankytą Balį.

Socialiniuose tinkluose verslininkė pasakojo, kad ši kelionė yra skirta tik jai ir dukrai Nicolei, jos gimtadienio proga. Mažylė neslėpė džiugesio ir šypsenos, jog į Balį keliaus tik su mama.

„Su Nicole dažnai keliaujame kartu, bet ši kelionė kitokia ir ypatinga. Nicole labai norėjo gimimo dienos proga laiko dviese, man, kaip mamai, svarbu išgirsti vaiko norus. Tad su džiaugsmu jai padovanojau geriausią dovaną – laiką dviese. Tai – mūsų pirma mergaitiška kelionė.

Ji man kas minutę kartoja: „Mama, aš negaliu patikėti, kad mes dviese kelionėje! Tos spindinčios akys, šypsena nedingstanti nuo veido. Ši kelionė bus iš ties nuostabi ir pilna įspūdžių. Štai su tokiomis šypsenomis mus matysite per visą kelionę!“ – rašė V. Siegel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@siegel.777)

Nuomonės formuotoja neslėpė, kad dukra dabar visada nori suderinti savo aprangą su mamos drabužiais. Prieš einant pietauti ar vakarieniauti Nicole stebi, kaip apsirengs mama, paskui savo lagamine ieško panašaus stiliaus ir spalvos suknelių.

„O jūsų dukrytėms ar patinka rengtis panašiai?“ – šalia vienos nuotraukos savo sekėjų klausė V. Siegel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@siegel.777)

Atostogų metu žinoma moteris kartu su dukra mėgavosi ne tik geru oru bei spa malonumais, bet ir apsilankė didelį įspūdį palikusioje šventykloje.

„Pura Mengening šventykla. Tas jausmas, kurį jauti po visos ceremonijos, yra neįtikėtinas. Ta šventyklos šaltinių energija… Tai verta pajausti.

Aš labai džiaugiuosi, kad šį kartą Balio salą pažinau ir pamačiau visai iš kitos pusės. Labai smagu, kad visur kartu dalyvauja ir Nicolytė, ir kas svarbiausia, jai irgi patinka! Viešint čia būtinai rekomenduoju apsilankyti šventykloje su visa ceremonija, kuri valo sielą, protą ir kūną.

Geriausiai būtų pasirinkti ne per daug turistę vietą, dėl šios priežasties mes ir esame čia – Pura Mengening, joje nerasite eilės turistų“, – pasakojo V. Siegel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@siegel.777)

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt