Vitas TOMKUS: O JEI VIS DĖLTO DRĄSIUS KEDYS BUVO TEISUS?

Naujienos

Ačiū Dievui, kad su dingusia Kaune devynmete mergaite Agota viskas baigėsi laimingai: rasta sveika ir gyva pas kažkokį išsigimėlį garaže. Net jeigu jai ten kas ir nutiko – tikrai ne mūsų reikalas, o tik tėvų ir policijos. Todėl tik beširdžiai žmonės gali pradėti viešai spėlioti, kas ten buvo ir kaip ten viskas buvo?

Laimei Kaunas visai Lietuvai pademonstravo, kad žmonės dar turi širdį ir nėra abejingi mūsų vaikų likimui ir net išlikimui Lietuvoje. Nes Kedžio atvejis akivaizdžiai parodė, kad pedofilai yra labai galingi ir kiek daug jų mūsuose yra privisę. Pedofilo Bartoševičiaus pavyzdys tai tik patvirtino: jis buvo ir LRT ne mažiau populiarus nei Mauzeris su Sūrskiu, o po to net seime su konservatoriais ir Šimonyte. Ypatingai daug pedofilas su jais pozavo per rinkimus į seimą! O ir dabar išsišiepęs tebepozuoja prieš televizijos kameras, kai pedofilijos faktai policijos tyrėjų jau tikrai nustatyti.

Todėl vėl ir vėl prisimenu Kedžio atvejį, kuris pradžioje ne tik Garliavą, bet ir visą Lietuvą supurtė, bet pedofilai, kurių apstu ne tik seime bei LRT, bet ir prokuratūroje bei teismuose, nes apie tai jau irgi nemažai rašyta, viską sugebėjo taip susukti ir suniveliuoti, kad Lietuvos žmonės pavargo sekti tėvų pjautynes dėl Kedytės bei skaičiuoti „keistuolius” numirėlius, krentančius kaip lapai vienas po kito.

Net tokie žurnalistikos „asai”, kaip Krivickas su Janutiene, bejėgiškai nuleido rankas ir pasidavė pedofilinei opinijai: atseit Kedys pats kaltas kad ėmėsi savivaliavimo!

Ta proga noriu visiems priminti, kad dėl savo nelaimės Kedys pirmiausiai kreipėsi į televiziją, nes mane asmeniškai labai sujaudino jo pasakojimas TV žurnalistei, jei neklystų – Kudabienei, apie beviltišką kovą su pedofilais Kaune. Deja, net po tokio viešo pasisakymo Kauno prokurorai laiku nesureagavo ir viskas baigėsi didelėmis tragedijomis bei įtartinais „nelaimingais atsitikimais”.

Todėl man dabar prieš akis ir stovi taukuotas, gašlus ir išsiviepęs buvusio „Dviračio žinių” ir konservatorių numylėtinio „mėslitos direktoriaus” ir seimo nario Bartoševičiaus snukis TV ekrane ir aš niekaip negaliu suvokti, kodėl jis dar laisvėje? Kodėl Lietuvoje pedofilams suteikiama ne tik neliečiamybė, bet ir laisvė kada nori ateiti arba neateiti į Panevėžio teismą? Beje, nutęsiant tuos posėdžius vis toliau ir toliau į užmarštį…

Tik nenorėdamas Tamstų nervuoti ir pats dar labiau susinervuoti, per daug nesiplėsiu primindamas kitus pedofilijos atvejus, kuomet sučiupti už rankos ar net kokio kito daikto, Lietuvoje pedofilai ir toliau priekabiauja prie mažamečių vaikų ir nepilnamečių. Ramiai sau prasisuka per vaikų stovyklas bei darželius, o didžiausio pareigūnų dėmesio sulaukia tik po to, kai nuo ko nors gauna į snukį, pavyzdžiui, kokioje nors degalinėje. Kodėl kažkokį kyšininką, pagautą su pinigais Mockaus dėžutėje, iškart uždaro į cypę ir visą mėnesį ten pralaiko, o vaikų tvirkintojus bei prievartautojus vos ne ant rankų į teismo posėdžius nešioja? Negi nešvarūs pinigai mums svarbesni už mūsų vaikus?! Jeigu taip parėdyta mūsų BK įstatymuose – dėjau aš ant jų! (Atsiprašau, už emocijas, bet juk įspėjau, kad susinervuosiu.)

O kad pedofilai – jėga, įrodo ne tik visa krūva lavonų Garliavoje, bet ir paskutiniai įvykiai pasaulyje: šiandien visą Ameriką drebina skandalas dėl nepilnamečių mergaičių tvirkinimo privačioje saloje, kur įsivėlę JAV prezidentai Klintonas su Bušu (ir net apie Trampą užsimenama), milijardierius iš „Virgin” kompanijos Bransonas, „Titaniko” herojus Di Kaprio, legendinis dainininkas Džeksonas ir net princas iš pačios Anglijos karališkos šeimynėlės…

Kitas klausimas – kodėl tik dabar JAV tas skandalas buvo sukeltas, kai visa tai buvo daug anksčiau žinoma? Amerikoje artėja Prezidento rinkimai?! Pas mus irgi, tarp kitko. Įdomus sutapimas, ar ne? Bet kuriuo atveju Lietuvai yra į ką lygiuotis ir kuo didžiuotis: savo garsiais pedofilais, deja…

Autoriaus trigrašis: Tik ką sūnus Justinas, beje, mano angelas sargas, sergintis mane nuo per daug šlykščių išpuolių komentaruose, persiuntė VSD pašluostėlės laidelę apie mano rašliavas. Kalbu apie pusdurnę Makaraitytę, kuri tampriai bendradarbiauja su VSD, kuri už USD CŽV kalėjimų „nepastebėjo”, dėl ko LT, t.y. mes visi, baudas tebemokame. Kodėl pusdurnė, o ne visai durna? Makaraitytė nėra visai kvaila, nes už mūsų pinigus mums gi smegenis praplauna, bet visa tai daro taip durnai, kad net primena vaikų darželį: gauna iš VSD neįtikusių sistemai asmenų pavardes, surašo jas į kvadratėlius, kuriuos tarpusavyje sujungia strėlikėmis ir pateikia visuomenei, kaip „LRT žurnalistinį tyrimą”. Už tai gauna gerą atlygį. Tad dar ne visai kvaila, kol gali mus kvailinti. Bet yra durna kaip „čebato aulas”, kad sulaužė subingalvių susitarimą jokiu būdu nei mano pavardės, nei mano leidinių pavadinimo NIEKADA viešai neminėti. Belieka tą kvaišą MAKAKĄ RAITYTĘ pasveikinti ir jai nuoširdžiai padėkoti bei pareklamuoti jos laidą „Komentaras. Vienoje valtyje”.

Turbūt ne aš vienas atkreipiau dėmesį į tai, kad daug „Respublikos” komentatorių abejoja policijos sąžiningumu ir spėlioja, kad „skandalas dėl dingusios mergaitės” yra dirbtinai sukurtas, siekiant nukreipti visuomenės dėmesį nuo skandalingų istorijų pačioje policijoje, kuomet girti tyrėjai išprievartavo savo kolegę tardytoją, jų kolegos nušovė ligonę moterį, o baisiausia, kad per tos pačios sistemos darbuotojus gaisre sudegė gyvas mažas vaikas. Negaliu nei patvirtinti, nei paneigti. Kažkada Vilniaus komisaras Leipus atsistatydino tik dėl kelių sumuštų užsieniečių mieste. Suprantu, kad laikai nebe tie, todėl apeliuoti į Bilotaitės ir Požėlos sąžinę, būtų naivu. Bet abejonės dėl „cirko”, deja, jau pasėtos visuomenėje. Vienintelis būdas jas išsklaidyti, manau, yra toks: abu minėti vadovai turi kuo skubiau sušaukti spaudos konferenciją ir per žurnalistus informuoti visuomenę apie tai, kokios bausmės ir kokiems pareigūnams buvo paskirtos dėl minėtų nusikalstamų veiksmų. Nekantriai lauksime!

P.S. Mano galva, Lietuvoje jau plika akimi pastebima įdomi tendencija: ar pastebėjot, Tamstos, kaip po truputį seimo nariai persikrausto į kalėjimą, o potencialūs nusikaltėliai pamažu užima vietas seime? Čia tik man taip atrodo ar ir kitiems jau vaidenasi taip pat?!

Šaltinis: respublika.lt
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt