Vladimiras Putinas „laimėjęs“ pseudo rinkimus taps ilgiausiai per daugiau nei 200 metų poste išbūsiančiu Rusijos vadovu

Naujienos

Atrodo, kad Vladimiras Putinas sekmadienį laimėjo dar vieną šešerių metų kadenciją Rusijos prezidento poste, rodo apklausos. Tai reiškia, kad šis buvęs šnipas taps ilgiausiai per daugiau nei 200 metų poste išbūsiančiu Rusijos vadovu.

71 metų šalies vadovo pergalė tris dienas trukusiame balsavime niekada nekėlė abejonių – visi pagrindiniai jo oponentai žuvo, sėdi kalėjime arba yra ištremti, o valdžia negailestingai susidoroja su tais, kurie viešai priešinasi Kremliui ar jo kariniam puolimui Ukrainoje.

Vyriausybei vadovaujama VTsIOM apklausų tarnyba prognozavo, kad V. Putinas laimėjo rinkimus, surinkęs 87 procentus balsų po to, kai 17.00 val. Lietuvos laiku pasibaigė balsavimas labiausiai į vakarus nutolusiame Rusijos Kaliningrado regione.

Šie rinkimai pasižymėjo mirtinų Ukrainos sprogdinimų antplūdžiu, Kyjivui prielankių sabotažo grupuočių įsiveržimais į Rusijos teritoriją ir vandalizmu balsavimo apygardose.

Ukrainoje, Rusijos kontroliuojamose teritorijose, balsavimas taip pat vyko.

Kyjivas šį balsavimą pasmerkė kaip apsimestinį, o prezidentas Volodymyras Zelenskis pavadino V. Putiną „diktatoriumi“, „girtu nuo valdžios“.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!