Vokietijoje sučiuptas lietuvis, įtariamas žmonos ir jos dukros nužudymu Turkijoje.

Naujienos

Turkijoje žmonos ir dukros nužudymu įtariamas lietuvis Andrejus Kušlevičius buvo sulaikytas Vokietijoje.

Andrejus Kušlevičius Vokietijoje buvo sulaikytas dar gegužės pradžioje.

Paaiškėjo, kad Vokietijos teisėsaugininkai sulaikė Lietuvos pilietį, kuris įtariamas žiauriu dviejų Rusijos piliečių – savo buvusios 42 metų žmonos Irinos ir jos 15 metų dukters iš kitos santuokos Dajanos  – nužudymu Bodrume (Turkija).

Jis sukėlė įtarimų per pasienio kontrolės Aukštutinės Pfalco žemėje metu, važiuojant autobusu Praha-Miunchenas, pranešė turkų leidinys „Muglameyda“.

Įtariamas Turkijoje nužudęs rusę žmoną ir jos dukrą

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad lietuvis Andrejus Kušlevičius įtariamas Turkijoje nužudęs savo buvusią žmoną, Rusijos pilietę Iriną Dvizovą, ir jos dukrą iš ankstesnės santuokos. Jųdviejų 5-mečio vaiko likimas nėra žinomas.

Trijų asmenų šeima nuomojosi vilą Turkijos mieste Bodrume. 42-ejų Irina Dvizova ten dirbo modeliu ir nekilnojamo turto pardavėja, kartu gyveno jos 15-metė dukra ir 5-erių sūnus.

I. Dvizovos ir jos dukters kūnai buvo aptikti netoli namų, šalia kelio už akmenų krūvos, rašoma „112“. Pirminiais duomenimis, jos abi buvo nušautos.

Motina ir dukra, kaip skelbiama, buvo suvyniotos į audeklą ir surištos virve. „CNN Turk“ skelbiama, kad nužudytosios buvo aptiktos kalno papėdėje, tarp akmenų.

Turkijos žiniasklaidos duomenimis, giminaičiai jų pasigedo lapkričio 23-ąją, aukų kūnai buvo aptikti tik lapkričio 29-ąją. Tuomet į paieškas įsijungė policija.

Dvigubo nužudymo įvykdymu įtariamas Irinos vyras, Lietuvos pilietis, 45-erių Andrejus Kušlevičius 2017-aisiais vyras jau buvo sulaikytas Maskvos „Šeremetjevo“ oro uoste. Jo paiešką paskelbė Monako pareigūnai dėl brilianto vagystės iš vietos oligarcho, kurio apsaugoje lietuvis dirbo.

A. Kušlevičius tuomet pabėgo iš jį vežusio pareigūnų automobilio ir sugebėjo pasislėpti nuo Rusijos teisėsaugos.

„Visa šeima bijojo šio žmogaus“

Artimieji savaitę nežinojo, kas nutiko Diana ir Irinai Dvizovoms, skelbiama „112“. Jie pasakojo, kad namuose buvo aptiktas kruvinas 46 dydžio bato pėdsakas, kulkos, o pagrindinis įtariamasis Andrejus Kušlevičius tuo metu buvo atvykęs į Turkijos teritoriją.

Artimieji ir šeimos draugai bijo dėl savo gyvybės, kol žudikas išlieka laisvėje. Turkijos žiniasklaidos duomenimis, Andrejus Kušlevičius spėjo palikti Turkiją.

Taip pat yra žinoma, kad Irina Rusijoje bandė per teismą atimti jų bendro sūnaus Ivano tėvystės teises iš Andrejaus.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt