Vyriausybė nutarė Ukrainai skirti beveik 13 mln. eurų

Naujienos

Trečiadienį Vyriausybės pasitarime buvo pritarta sprendimui skirti 12,7 mln. eurų projektams ir programoms, susijusioms su Ukrainos atstatymu bei kariaujančių asmenų reabilitacija.

Projekto „Zeleny Hai (Mykolajivas) mokyklos atnaujinimas ir atgaivinimas“ finansavimui ir įgyvendinimui numatyti 2,7 mln. eurų, pusė šios sumos skiriama iš Vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos fondui skirtų valstybės biudžeto asignavimų, likusi suma – iš tikslinio partnerio įnašo.

Planuojama projekto įgyvendinimo trukmė – 18 mėnesių, jį įgyvendins Centrinė projektų valdymo agentūra.

Tuo metu programos „Sužeistų ir nuo karo nukentėjusių asmenų reabilitacija ir reintegracija Ukrainoje“ finansavimui ir įgyvendinimui numatyta skirti 10 mln. eurų. Lėšos skiriamos Dnipro valstybinės universitetinės ligoninės nugaros smegenų traumų reabilitacijos centro rekonstrukcija (iki 2,5 mln. eurų), „Unbroken“ Lvivo miesto reabilitacijos centro padalinio Brukhoviči gyvenvietėje rekonstrukcijai (iki 5,6 mln. eurų) bei iki 1,9 mln. eurų institucijų ir organizacijų, vykdančių su reabilitacijos bei reintegracijos paslaugomis susijusią veiklą, stiprinimui bei paslaugų plėtrai ir šių projektų administravimo išlaidoms.

Planuojama Programos įgyvendinimo trukmė – 24 mėnesiai, įgyvendinanti institucija – Centrinė projektų valdymo agentūra.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt