Galvos kraujagyslių valymo būdai namų sąlygomis

Sveikata

5 iš tiesų efektyvios galvos kraujagyslių valymo metodikos

Galvos kraujagyslių valymas – labai svarbi procedūra, galinti žymiai pagerinti jūsų savijautą, sergant įvairiomis ligomis – nuo kaklo srities osteochondrozės iki aterosklerozės.

Reguliarus kraujagyslių valymas padės atsikratyti galvos sunkumo jausmo, nustos skaudėti galvą, pagerės nuotaika.

Mes jums parengėme 5 efektyvius galvos kraujagyslių valymo receptus.

1-oji metodika: medus ir graikiški riešutai

Susmulkinti 5 graikiškus riešutus ir sumaišyti juos su 1 valgomuoju šaukštu natūralaus liepų medaus, pridėki žiupsnelį smulkinto cinamono ir imbiero, sumaišyti, parai įdėti į šaldytuvą. Vartoti po 1 valgomąjį šaukštą tris kartus per dieną, pusvalandį prieš valgymą.

2– oji metodika: svogūnų sultys ir medus

Išspauskite 1/3 stiklinės svogūnų sulčių, sumaišyti jas su stikline natūralaus medaus, vartoti po vieną arbatinį šaukštelį tirs kartus per dieną, pusvalandį iki valgio. Bus ne tik išvalytos kraujagyslės, bet ir sustiprintas imunitetas.

3-oji metodika: natūralios sultys

Kasdien, pusvalandį iki valgio išgerkite po pusę stiklinės granatų sulčių (kaitaliokite su obuolių ir morkų sultimis) – rinkdamiesi sultis parduotuvėje, atkreipkite dėmesį, kad sultys būtų maksimaliai natūralios. O geriausia, pasidarykite patys šviežių sulčių.

4-oji metodika: varnalėšos užpilas

Išdžiovintų ir susmulkintų varnalėšų šaknų (10 g) supilkite į termosą ir užpilkite karštu vandeniu, leiskite nusistovėti 8-10 valandų, tada nusunkite ir pastatykite į šaltą vietą. Vaistą gerti po 4 valgomuosius šaukštus pusvalandį iki pusryčių. Gydymo kursas – 1 mėnuo.

5-oji metodika: naudingi produktai

Bendram organizmo palaikymui ir kraujagyslių valymui kasdien pusvalandį iki pusryčių suvalgykite po 1 mandariną, saujelę razinų ir graikiškų riešutų, po 15-10 minučių išgerkite stiklinę vandens, sumaišytą su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus ir dalele citrinos, o dar po 10-15 minučių galite pusryčiauti.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!