Zarasų policijos sporto salėje rastas policininkės penkerių metų vaiko kūnas. Policija skelbia, kad vaikas mirė neaiškiomis aplinkybėmis

Naujienos

Tragedija Zarasų policijos komisariate: mama pirmoji pastebėjo, kad 5 metukų dukrai kažkas nutiko

Kaip pranešė Utenos apskrities policija, 1996 metais gimusios pareigūnės penkerių metų dukros kūnas rastas trečiadienį vakare, apie 18.40 valandą.

Vienintelis informaciją apie įvykį teikiantis Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad į daug klausimų atsakys pradėtas ikiteisminis tyrimas:

„Gana įprasta, kad vaikai sportuoja su pareigūnais tėvais policijos salėje. Taip buvo ir šįkart. Mama pareigūnė kartu su dukra sportuodavo. Ji pirmoji pastebėjo, kad dukrai kažkas nutiko. Per keletą akimirkų prie jų prisistatė ir kiti pareigūnai.“

Pasak jo, policijos pareigūnai dar bandė gaivinti vaiką, tačiau atvykę medikai konstatavo jo mirtį. Šiuo metu pareigūnė nedirba. Anot V. Vaiškūno, tikėtina, kad jauna pareigūnė pasiims ilgas atostogas.

Anot pareigūnų, policininkė buvo blaivi. Pirminiais duomenimis, ji penkioms minutėms nuėjo į tualetą ir grįžusi rado dukrą gulinčią. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Sporto salė, kur įvyko tragedija, yra komisariato tarnybinės patalpos. Pareigūnams pagalbą žada teikti psichologai. Dukrą praradusią policininkę su BNS taip pat kalbėjęs Utenos apskrities komisariato vadovas V. Vaiškūnas apibūdino itin teigiamai.

„Ji atėjo dirbti iš pasienio tarnybos, dirba iki 10 metų, labai drąsi, aktyvi, perspektyvi policininkė“, – sakė V. Vaiškūnas.

Atliekamas tyrimas

Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro Donato Skrebiškio pavedimu ikiteisminį tyrimą dėl mažametės mirties aplinkybių atlieka Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

„Kadangi vaikas mirė Zarasų rajono policijos komisariate, siekiant objektyviai išsiaiškinti visas su jo žūtimi susijusias aplinkybes, tyrimą pavedžiau atlikti kitos apskrities vyriausiojo policijos policijos komisariato tyrėjams“, – sakė Panevėžio apygardos prokuratūros vadovas D. Skrebiškis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt