Živilė Pinskuvienė siunčia svarbią žinią: „Kreipiuosi tiesiogiai reikalaudama“

Naujienos

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė kreipėsi į širvintiškius nelikti abejingais pamačius netinkamą nuo alkoholio apsvaigusių asmenų elgesį. Merė ragino žalingų įpročių turinčius gyventojus ne tik nevartoti svaigiųjų gėrimų viešose vietose, bet ir atsikratyti ydingų įpročių.

Širvintų rajono merė teigė perdavusi policijai iš gyventojų gautą informaciją apie nederamą elgesį viešose vietose ir priminė, kad apie tai reikia pranešti bendruoju pagalbos telefonu.

Ragino atsisakyti žalingų įpročių

Pirmadienio vakarą Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo „Facebook“ profilyje pasidalijo įrašu, reaguodama į mieste daromus pažeidimus.

„(Ne)mieli Širvintų rajono girtuokliai!

Vaikų žaidimų, sporto aikštelės, visos viešosios teritorijos NĖRA skirtos jūsų girtuokliavimui!

Be jokios pagarbos kreipiuosi tiesiogiai reikalaudama susirasti kitas vietas savo žalingiems įpročiams. O dar geriau – atsikratykite jų.

Kreipiuosi ir į visus širvintiškius. Žinoma, ačiū, kad nepaisant to, ar naktis, ar savaitgalis, rašote, siunčiate nuotraukas. Žinoti, kas dedasi savame mieste, yra labai svarbu.

Tačiau atkreipiu dėmesį, kad pirmiausiai viešoje vietoje pamatę nederamą elgesį (gėrimą, šiukšlinimą, triukšmą ir kt.) turite nedelsiant pranešti nemokamu bendruoju pagalbos tel. 112.

Policija turi patruliuojantį ekipažą, kuris galės reaguoti greitai ir surašyti protokolą įvykio vietoje.

Gauta šio sekmadienio informacija policijai jau perduota. Pasižadu ir ateityje nesitaikstyti ir VIEŠINTI pažeidėjus.

Kviečiu visus jus nenumoti ranka, nes saugią, malonią ir jaukią aplinką kuriame kiekvienas“, – rašė merė savo įraše.

Komentaruose po įrašu Širvintų rajono merė pridūrė: „Dabar įspėjau, ateityje visa kamerų vaizdo medžiaga bus viešinama.“

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!