Živilė Pinskuvienė suspindo elegancija: sulaukė šimtų reakcijų

Naujienos

Šeštadienį Širvintų merė Živilė Pinskuvienė pasidalijo nuotraukomis iš labdarosparamos vakaro „Dalinkimės širdžių šiluma“. Komentatorius sužavėjo merės elegancija, kuri sulaukė šimtų patiktukų.

Komentatoriai neslėpė susižavėjimo merės pasirinktu įvaizdžiu bei elegancija ir skyrė daug pagyrimų.

Dėkojo už renginį

„Vakaras, kurio visada laukiu su dideliu jauduliu. Vakaras, kurio metu bendrystėje gimsta gerumas, keičiantis gyvenimus.

Devintus metus iš eilės labdaros-paramos akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ dalyviai šiemet sukūrė tikrą stebuklą, kuris pagalba, parama ir viltimi padės dviem mūsų krašto šeimoms, vaikams, likusiems našlaičiais, įveikti gyvenimo iššūkius ir negandas, siekti savo svajonių, jaustis svarbia bendruomenės dalimi.

Ačiū už Jūsų gerumą, mieli vakaro dalyviai, rėmėjai, kurie negalėjo dalyvauti, tačiau savo lėšomis prisidėjo prie kilnaus tikslo. (Šiuo metu paramos sąskaitoje yra 21 700 Eur, tačiau sąskaita bus atidaryta dar visą mėnesį.

Kiekvieną kartą kitaip. Išradingai. Kūrybingai. Iki smulkmenų apgalvotai. Kiekvieną kartą kaip laikrodis – tiksliai, laiku ir suderintai. Taip dirba komanda. Nuoširdžiai dėkoju savo geriausiai moterų komandai!

Paramos labdaros vakaras „Dalinkimės širdžių šiluma“ – buvo visų mūsų širdžių, rankų ir minčių gražus rezultatas, leidęs gimti dar vienam stebuklui“, – rašė Ž. Pinskuvienė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt