3 vaikų mama Inga Stumbrienė parodė mažajį naujagimį Viljamą: „Mums jau 2 mėnesiai“

Naujienos

Verslininkams Ingai ir Aivarui Stumbrui kovo 30-ąją gimė sūnus. Trečiąją atžalą sutuoktiniai pavadino Viljamo vardu.

Praėjus dviem mėnesiam po gimdymo, I. Stumbrienė socialiniuose tinkluose parodė naujagimį, nuotraukomis sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Paviešintuose kadruose moteris matyti įsiamžinusi su sūnumi šalia kūdikio lovelės.

„Mums jau 2 mėnesiai“, – prie kadrų pridūrė ji.

Įraše I. Stumbrienė užsiminė ir apie problemas, su kuriomis susidūrė žindydama sūnų.

„Aš pati jau ne kartą buvau minėjusi, kad abu pirmuosius savo vaikučius pati maitinau iki 1,5 metų. Buvau pasiryžusi žindyti iki 1 metų, tačiau viskas sekėsi puikiai, problemų nekilo, tad tiesiog dar gerą pusmetį užtrukome, kol visiškai atpratinome nuo mamos pienuko.

Tad ir su mūsų mažyliu planavau tai daryti gana ilgai. Tačiau jau po trijų savaičių susidūriau su nesklandumais – pienuko buvo tiek daug, kad vaikutis jo viso neišgerdavo. Prasidėjo siaubingi skausmai, krūtinė didėjo ir galiausiai pienukas išvis nustojo bėgti. Siaubingai supanikavau“, – atskleidė ji.

Inga Stumbrienė paatviravo apie motinystę

Naujienų portalui tv3.lt duotame interviu I. Stumbrienė pasakojo, kad šis nėštumas buvo kiek brandesnis – visgi, su savais išskirtinumais.

Nors ir anksčiau dalijosi, kad besilaukiant trečiojo vaikelio patyrė daugiau nuovargio, pats vaikelio gimimas buvo sklandus.

„Visi 3 nėštumai buvo ir savotiškai skirtingi, ir panašūs. Išties labai džiaugiuosi, kad viskas vyko gana lengvai ir sklandžiai“, – neslėpė pašnekovė.

Inga Stumbrienė su sūnumi Viljamu (nuotr. socialinių tinklų)

Kaip kiekvienas žmogus turi skirtingą charakterį, taip su mažyliais būna skirtingai – vieni neleidžia ilgai užmigti, kiti atvirkščiai, nuo mažų dienų būna gan ramūs.

„Mūsų berniukas gana ramus, daug valgo, ilgai miega. Visgi būna dienų, kai tampa daug aktyvesnis, atrodo apie miegelį net galvoti nenori. Tačiau džiaugiamės, kad be didelio nuovargio, po truputį leidžia mums priprasti prie jo ritmo“, – neslėpė pašnekovė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt