Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialiniuose tinkluose pasidalijo itin jautria ir romantiška akimirka iš savo atostogų. Joninių išvakarėse žinoma moteris savo sekėjams pateikė kadrą kartu su vyru Jonu Pinskumi bei skyrė jam jautrius žodžius.
Savo „Instagram“ paskyroje Ž. Pinskuvienė publikavo nuotrauką, kurioje ji užfiksuota plaukianti laivu, meiliai prigludusi prie savo sutuoktinio Jono.
Kreipėsi į vyrą
Švelniai ranka liesdama vyro veidą saulėlydžio fone, politikė neslėpė romantiškų jausmų ir šventinės nuotaikos.
„Ieškojau paparčio žiedo, o radau savo stebuklą – jo vardas Jonas“, – prie romantiškos nuotraukos rašė Ž. Pinskuvienė.
Sveikinimus brangiausiam žmogui merė pratęsė ir patį Joninių rytą, kuomet pasidalijo vaizdais iš nuostabios pakrantės bei dar kartą kreipėsi į visus Jonus bei Janinas:
„Šį ankstų Joninių rytą, kai pažadina varpų skambesys, mintimis ir širdimi esu su visais Jonais ir Janinomis, ir visada – su savo brangiausiu Jonuku. Linkiu, kad visiems gyvenime netrūktų ramybės, artimų žmonių, gerų žodžių ir mažų stebuklų kasdienybėje. Gražių Joninių!“
Primename, kad vos prieš kelias dienas Ž. Pinskuvienė atšventė savo 51-ąjį gimtadienį. Tos progos proga žinoma moteris taip pat dalijosi šviesiomis mintimis apie bėgančius metus, pabrėždama, kad bėgant laikui vis labiau vertina vidinę ramybę, laimę bei galimybę tiesiog džiaugtis gyvenimu, o skaičiai pase tėra formalumas.
Gerbėjai ir draugai po abiem įrašais neslėpė susižavėjimo ir linkėjo porai gražaus laiko kartu bei neblėstančių jausmų.
Šaltinis: TV3.LT







