Valome kraujagysles patikrintomis liaudiškomis priemonėmis

Sveikata

Po 50 metų mano mamai pradėjo tirpti rankų ir kojų pirštai. Draugė, slaugytoja užsiminė, kad tai susiję su kraujagyslėmis. Ir išmokė, kaip jais rūpintis.

Gydymo kursas toks:

Vakare reikia paimti 1/3 puodelio linų sėklų, užpilti 1 litrą vandens, užvirti ir 2 valandas palaikyti vandens vonelėje. Per naktį vanduo turi nusistovėti, o ryte – nukoškite. Turėtumėte gauti apie 850 ml į rūgštumą panašų skystį.

Reikia gerti 5 dienas: po 1/3 stiklinės ryte ant tuščio skrandžio ir vakare po valgymo.

Norėdami pasiekti geresnį efektą, turėtumėte pavartoti šį gėrimą 15 dienų. O po trijų mėnesių pakartoti kursą. Pano mamai tai padėjo.

Kaip manote, pasirūpinti savo kraujagyslėmis gali kiekvienas, reikia tik truputi kantrybės ir noro. Rezultatas, nevers jūsų laukti – jūs ne tik jausitės geriau, bet ir atrodysite geriau.

Žinoma, šis receptas gali būti profilaktinis, o gydymas gali būti, tik tada, kai nueisite pas gydytojo ir sužinosite simptomus, nes gali būti, jei tirpsta pirštai ir: kaklo stuburo osteochondrozė, nervų laidumo problemos, kraujagyslių aterosklerozė ir t.t.

Jei gydytojas patvirtina, kad sergate kraujagyslių ateroskleroze (kraujagyslių užsikimšimas plokštelėmis), tada tokios priemonės padės išvalyti kraujagysles.

Taip pat dar vienas receptas, kuris padės išvalyti kraujagysles

Paimkite 100 gramų česnako. Sumalkite mėsmale. Supilkite į indą ar butelį tamsaus stiklo. Užpilkite 100 gramų degtinės. Laikykite tamsioje, vėsioje vietoje 10 dienų. Nukoškite. Mes pasigaminome balzamą.

Vienodais kiekiais (pagal tūrį) sumaišykite česnako tinktūrą, medų ir šviežiai spaustas citrinų sultis. Laikykite šaldytuve.

Gerkite po arbatinį šaukštelį, du kartus per dieną ant tuščio skrandžio, sumaišydami su 50 gramų pienu ar kefyru, 20-30 minučių prieš valgydami. Jei turite skrandžio problemų išgerkite iškart po valgio.

Gydymo trukmė mėnuo.

Arba galite paimti tokių žolelių: raudonųjų dobilų (žiedai), cikorijos (šaknis), kalendros (žiedai), gudobelės (vaisiai ar žiedai), kaukazine dioskorėja (šaknis), kiaulpienės (šaknis), kinmetės (žolės), gulsčiosios ragužės (žolės), kulkšnės (žolės), pelkinio pūkelio (žolės).

Paimkite vieną šaukštą, bet kurios iš šių žolelių ir užpilkite 0,5 litro verdančio vandens, leiskite nusistovėti 1 valandą, nukoškite. Išgerkite šį mišinį per dieną, per du arba tris kartus dienoje. Gerkite ant tuščio skrandžio, o valgyti turite ne ankščiau, kaip po 30 minučių.

Gydymo kursas trunka trys savaitės, tada gerkite kitą žolę. Taip keisdami, žoles vieną po kitos, pasibaigus 3 savaičių kursui.

Kontraindikacijos – hipotenzija, kraujavimas

Pastaba: jei cholesterolis yra normalus, vis viena kraujagyslių sienelės gali būti apsinešusios.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt