Ketvirtas kartas: Remigijus Žemaitaitis vėl tapo apgaulės auka – aiškėja detalės

Naujienos

Praėjusią savaitę paaiškėjo anonimo, išsiuntusio Remigijų Žemaitaitį į tariamą kelionę JAV – jo vardas Karolis Žukauskas. Įdomu tai, kad jis ir vėl sugebėjo apgauti „Nemuno aušros“ lyderį.

Apie tai Karolis Žukauskas pranešė socialiniame tinkle, o įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Apgavo ketvirtą kartą

Karolis Žukauskas šį kartą apsimetė žurnalistu ir paskambino Remigijui Žemaitaičiui.

„Po pirmų trijų apmulkinimų, Žemaitaitis tikriausiai didžiavosi, kad niekas jo negali išdurti keturis kartus iš eilės. Bet, pasirodo, gali.

Šiandien (gruodžio 22 d.) paskambinau jam ir prisistačiau žurnalistu iš „Vakarų ekspreso“. Nes su Karoliu Žukausku jis būtų kalbėjęs piktokai, nesinori gi prieš Kalėdas neigiamų emocijų žmogui kelti.

Norėjau pats paklausinėti, kaip jis vertina Anonimo poelgį ir viešą prisipažinimą, ar žmona jau nebepyksta ant jo už neįvykusią kelionę, ar pavyktų pagaliau nuvažiuoti į miuziklą Niujorke, paklausiau ir ko palinkėtų Anonimui Kalėdų proga.

Kadangi Anonimas Žemaitaitį išdūrė triskart, paruošiau jam specialią rubriką „Trys“, ir jis mielai atsakinėjo į visus mano klausimus. Apie tris mėgstamiausias knygas (dvi tik prisiminė), valstybės, atostogų kryptis, istorijos įvykius, įdomiausius mitingus, gražiausias pasaulio moteris, prezidento klaidas. Net paklausiau, ką paskandintų, jei į negyvenamą salą pakliūtų su Landsbergiu, Šimonyte ir Širinskiene – pradžioje tik su anekdotu, bet paskui įvardino, kuriuo atsikratytų. Tema apie žydų valdomą pasaulį, savaime suprantama, irgi buvo paliesta.

Kaip seni geri draugai prapliurpėm 24 minutes.

Kaip ir turėjo baigtis pokalbis, bet pačioje pabaigoje „žurnalistas“ paprašė paslaugos – pagalbos „Vakarų ekspresui” su reklama ar prenumerata, o pats Žemaitaitis prakalbo apie viešuosius pirkimus dviejose jo partijos valdomose ministerijose.

Ir tai, kas turėjo būti tik dar vienas linksmas pokštas, mano galva, turi turėti rimtesnes pasekmes Žemaitaičiui. Valdžioje esantis politikas aiškiai įvardija, kokioms įmonėms neleis laimėti jo partijos kontroliuojamų ministerijų viešųjų pirkimų konkursus, skirtus žiniasklaidos kanalams. Viešieji pirkimai turi savo tvarką ir įstatymą, joks politikas negali turėti įtakos jų rezultatui, dalyvių išmetimui ar nugalėtojų parinkimui. O Žemaitaitis labai aiškiai išsiduoda, kad tokią įtaką darys. Jei jo minimos įmonės nebus tarp laimėtojų – teismai garantuoti. Jei dabar apskritai tokie viešieji pirkimai įvyks.

Kol klausysitės mūsų pokalbio, einu rašyti pareiškimų Generalinei prokuratūrai ir Specialiųjų tyrimų tarnybai. Viena yra būti kiauru keturis kartus iš eilės, visai kas kita – naudoti savo politinę valdžią ministerijų viešųjų pirkimų konkursuose.

Atsisveikindamas palinkėjau Remigijui daugiau niekada nebūti išdurtam Anonimo, bet dabar galvoju, gal visgi per ankstyvas toks palinkėjimas.

Gražių ir šiltų švenčių, Remigijau.

Visas audio įrašas kol kas tik mano Substacko rėmėjams, nemokamiems prenumeratoriams – trumpa jo ištrauka:

https://karoliszukauskas.substack.com/…/zemaitaitis…

P.S.: Su „Vakarų ekspresu“ nieko bendro neturiu, įtikinamesnei versijai reikėjo Vakarų Lietuvos leidinio – tikiuosi, „Vakarų ekspresas“ įvertins tokį mano žurnalistinį eksperimentą ir bent jau kokį diplomą išskirs“, – rašė vyras.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti!
Laisvadienis.lt