Aiškėja daugiau detalių apie Lietuvės dingimą Ispanijoje – jos mama ir brolis prabilo.

Naujienos

Lietuvos ir Ispanijos policija sukelta ant kojų. Ieško dvidešimtmetės lietuvės Viktorijos Mitkevičiūtės, kuri prieš 1,5 mėnesio pradingo ir neparskrido į Kauną iš Ispanijos. Nuo to laiko niekam iš artimųjų nepavyko su ja susisiekti. Policija ir Viktorijos artimieji šaukiasi pagalbos. Merginos mama papasakojo daugiau detalių, ką Ispanijoje veikė mergina ir kaip ji dingo.

Pareigūnams žinoma, kad jauna moteris 2023 m. gruodžio 9 d. 5.30 val. (Ispanijos laiku) iš Malagos oro uosto turėjo išskristi į Kauno oro uostą, tačiau į Kauną neatskrido. Pasak dingusiosios mamos, į paieškas įsitraukusi ir Ispanijos policija.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai šiuo metu ieško dingusios be žinios Viktorijos Mitkevičiūtės, gimusios 2003 m.

Dingusios Viktorijos mama: į Ispaniją išvyko darbo reikalais

Kaip naujienų portalui tv3.lt teigė dingusiosios mama, Viktorija į Ispaniją išvyko darbo reikalais. Pasak 20-metės merginos mamos, ji dirbo logistikos srityje.

Tačiau šeima nežino, ar mergina išvažiavo dirbti viena, ir su kuo bendravo Ispanijoje. O su dukra paskutinį kartą kalbėjo prieš skrydį ir nuo tada ji dingo.

Merginos artimieji susirūpinę ir tikisi, kad paplitus žiniai mergina atsiras. Dingusiosios brolis sakė, jog visa šeima laukia žinių kiekvieną dieną.

„Laukiam, tikimės, kad po šitiek informacijos atsiras. Vis tiek kažkas kažką žinos“, – vylėsi ir Viktorijos mama.

Ieškoma dingusi be žinios jauna moteris (nuotr. Policijos)

Dingusios merginos artimieji meldžia, kad sugrįžtų: „Mieloji, grįžk namo“

„Facebook“ socialiniame tinkle atsiranda ilgesingų įrašų ir prašymų surasti dingusią Viktoriją.

„Mieloji, grįžk namo, šeimai ir visiems tavęs labai reikia. Nežinomybė labai gąsdina vis labiau ir nežinai, kur tu dabar. Prašau suraskit. Visos pajėgos dirba. Kam nesunku, pasidalinkit“, – „Facebook“ įraše jausmais dalinasi merginos artimoji.

Dingusiosios artimieji kreipiasi pagalbos (nuotr. facebook.com)

Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato vyresnioji komunikacijos specialistė Dovilė Vaitekūnaitė TV3 portalui patvirtino, kad mergina į Ispaniją buvo išvykusi darbo reikalais.

„Ji greičiausiai buvo pasakius, kad grįš tada ir tada, bet nesulaukė jie jos“, – apie artimuosius užsiminė D. Vaitekūnaitė.

Asmenis, žinančius moters buvimo vietą ar turinčius kitos reikšmingos informacijos, prašome susisiekti su vyriausiuoju tyrėju Aivaru Rimša, tel. 8 700 61427, el. p. [email protected].

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt