Andrius Tapinas: „Glušių gvardija, o ne valdančioji partija“

Naujienos

Pasirodžius žiniai, kad krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas įteikė premjerei Ingridai Šimonytei atsistatydinimo prašymą, sureagavo ir visuomenininkas Andrius Tapinas.

Jis teigia nesuprantantis, kodėl Vyriausybė nesugeba aiškiai iškomunikuoti situacijos ir verčia visuomenę laukti.

„Pramuštas naujas šitos valdžios dugnas.

Pašonėj vyksta karas, kariuomenės atstovai neriasi iš kailio ramindami žmones, kad nepanikuotų.

Vienas žurnalistas [Edmundas Jakilaitis] tiesiog įmeta info bombą, kad „ačiū Anušauskui“, visi pradeda svarstyti, kas čia vyksta, niekas nieko nežino.

Anušauskas tyli. Bet rytoj eina pas Nausėdą. Bet tik rytoj. Prasideda visuotinis nerimas viešojoje erdvėje, kas vyksta, ar tikrai KAM šefas atsistatydina, kas dabar bus. Vyriausybė tyli.

Pagaliau šiaip taip išspaudžiamas Vyriausybės patvirtinimas, kad Anušauskas padėjo pareiškimą, bet Šimonytės komentaras bus tik pirmadienį, galit dar visi per savaitgaliuką pasinervuoti, galvodami ir kurdami sąmokslo teorijas ir baugindami vieni kitus.

Nes vykstant karui ir likus pusei metų iki rinkimų – pasikeisti krašto apsaugos ministrą ir dar tokiu būdu šokiruojant žmones – yra tobula.

Ir vėl neatsirado visoje Vyriausybėje ir partijoje niekas, kas pasakytų – pala, negalima šitaip, susikursim dar vieną krizę lygioje vietoje.

Glušių gvardija, o ne valdančioji partija.

P.S. Dabar visą savaitgalį žiūrėsiu pro langą, ar rusas prie Naugarduko žiedo neatvažiuoja“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo A. Tapinas.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt