Artėja Saulės užtemimas: Budraitytė įspėja 4 Zodiako ženklus

Naujienos

Visų lietuvių laukia energetiškai sunkus periodas. Balandžio 8 dieną laukia Saulės užtemimas, kuris pakeičia kovo 25 dieną vykusį Mėnulio užtemimą. Astrologė V. Budraitytė paaiškino, ko laukti šiuo metu ir kurie Zodiako ženklai turėtų būti ypač atsargūs.

V. Budraitytė paaiškino, kad laikas tarp dviejų užtemimų, t. y., kovo mėnesį vykusio Mėnulio užtemimo ir balandžio 8 dieną vyksiančio Saulės užtemimo, vadinamas „užtemimų koridoriumi“. Jis žmonėms visuomet sunkesnis negu įprastas laikas.

„Šįkart užtemimų koridorius yra labai jautrus. Esmė yra tame, kad mes matėme, kas vyko per mėnulio užtemimą kovo 25 dieną.

Balandžio 8 dieną bus Saulės užtemimas, o laikotarpis tarp jų vadinamas „užtemimų koridoriumi“. Jis šiais metais yra labai šlykštus. Jis veikia taip, kad trunka dar ir kelias dienas po ar prieš užtemimą.

Ezoterikai sako, kad kadangi šis Saulės užtemimas yra Avino ženkle, tai jo poveikis gali jaustis dar pusę metų, iki sekančio užtemimo. O jie būna, tradiciškai, dukart per metus“, – paaiškino V. Budraitytė.

Lietuvoje užtemimo nesimatys

Astrologė kalbėjo, kad šįkart užtemimas labiausiai veiks JAV. Taip pat ji nuramino, kad Lietuvoje užtemimo nesimatys, tad poveikis nebus toks didelis.

„Ta vieta, kur matosi pilnas užtemimas, yra labai pavojinga. Kadangi užtemimas Avino ženkle, o Avinas yra Marso planeta, atsakinga už karą, tai bus labai intensyvus laikas.

Pilnas užtemimas yra baisus dalykas, ten, kur jis maksimaliai matosi, nes ten jis labiausiai veikia. JAV jis pilnai matysis jau nuo pietų.

Lietuvoje jo nesimatys. Mes praleisime jį, tačiau įtampa bus juntama, nes šiuo metu yra Marso konjunkcija su Saule.

Mums užtemimas bus pavojingas rudenį. Rugsėjis, spalis ir lapkritis bus labai sudėtingi mėnesiai. Nenoriu gąsdinti, bet tikrai bus įtempta“, – aiškino ji.

Neskolinkite pinigų kitiems

V. Budraitytė taip pat įvardijo, kokių veiklų užtemimo dieną reiktų vengti. Anot jos, tai daryti svarbu, nes, kitu atveju, galima sulaukti bėdos.

„Mums reiktų nesiskolinti pinigų ir neskolinti jų kitiems. Stenkitės neprisiimti jokių papildomų finansinių įsipareigojimų.

Taip pat vengti bet kokių pykčių ir elgtis labai atsargiai su alkoholiu. Tad šventimams ir susibūrimams šiuo metu prastas metas“, – veiklas vardijo V. Budraitytė.

Ypač veiks šiuos ženklus

Dėl sudėtingo laiko astrologė perspėjo keturis Zodiako ženklus. Pasak jos, per užtemimą reikia elgtis ramiai ir apskaičiuotai.

„Avinai turės būti kaip pelės po šluota, neišsišokti, nesipykti. Svarstyklėms galioja tas pats.

Skorpionai irgi turės būti atsargūs, nes jie linkę į kraštutinumus. O Šauliai turi šiuo laiku neprisiimti naujų  įsipareigojimų ir neapkrauti savęs naujomis veiklomis“, – tikino ji.

www.tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt