Būkite atsargųs! Sunkiausi moterų Zodiako ženklai.

Naujienos

Netrukus sužinosite, kurių Zodiako ženklų atstovės yra pačios sunkiausios moterys. Tvirtumas yra savybė, kuri dažniausiai yra priskiriama vyrams, tačiau kai kurios moterys yra tokios agresyvios, kad jų bijo net ir stipriosios lyties atstovai. Astrologai sudarė sunkiausių moterų pagal Zodiako ženklą reitingą: sužinokite, nuo kokių moterų geriau laikytis atokiau.

Sunkiausi moterų Zodiako ženklai

5. Vėžys

Vėžio ženklo atstovės laikomos švelnumo ir moteriškumo etalonu. Neįtikėtinai sunku jas įsivaizduoti kaip piktas ir žiaurias moteris.  Vis dėlto, Vėžio ženklo atstovės į šį sąrašą pateko tikrai pagrįstai. Linksmos ir nerūpestingos šio ženklo atstovės išsiskiria neįtikėtinu temperamentu. Užtenka vieno netinkamo žodžio, kad Vėžio ženklo moteris užsidegtų kaip degtukas. Nusiteikite, kad ją nuraminti tikrai nebus lengva.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad šio ženklo atstovės yra labai jautrios. Jei tektų užsitraukti Vėžio ženklo moters nemalonę, gali tekti savaites ar net mėnesius klūpėti ant kelių ir maldauti atleidimo. Tiesa, šio ženklo atstovių jautrumas yra vaikiškas ir naivus. Net jei šio ženklo atstovė nuspręstų atsilyginti, jos kerštas tikrai nebūtų labai žiaurus. Tai tikrai nepadarys rimtos žalos ir neapsunkins jūsų gyvenimo.

4. Mergelė

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Mergelės yra rūpestingumo ir jaukumo simbolis. Iš dalies tai yra tiesa, tačiau tik artimi žmonės žino, kad Mergelės ženklo atstovės yra tikros namų tironės. Savo namuose jos yra tikros šeimininkės, todėl visi joms turi paklūsti. Tie, kurie atsisako gyventi Mergelės namuose pagal jos taisykles, patirs kasdienį terorą.

Be to, Mergelė jokiu būdu nėra tas priešininkas, kuris smogia vos vieną kartą, ir šis smūgis būna lemtingas. Diena po dienos ji bandys jus paveikti sarkastiškomis pastabomis. Maža to, ji bandys jus pašiepti girdint kitiems žmonėms. Mergelė savo tulžingomis pastabomis varys jus į neviltį.

Viskas, ko jai reikia, yra jūsų atsiprašymas ir besąlygiškas paklusnumas. Kai Mergelė pamatys, kad laikotės jos sukurtų taisyklių, ji nebebus tokia griežta. Jei nenorite šokti pagal Mergelės dūdelę, laikykitės nuo šios moters kuo atokiau.

3. Ožiaragis

Įžvalgios ir šiek tiek šaltos Ožiaragio ženklo moterys retai prisileidžia vyrus. Vyrui bus leista prieiti arčiau, jei jis atitiks griežtus atrankos kriterijus. Jis turi būti konkretus, nekalbėti užuominomis ir būti kuo lengviau suprantamas.  Tik toks vyras gali pelnyti Ožiaragio ženklo atstovės palankumą.

Ožiaragio ženklo atstovės yra labai tvirto charakterio ir neturinčios sielos. Jos visais įmanomais būdais stengiasi nuslopinti savo partnerius. Jei atvėrėte savo sielą Ožiaragio ženklo atstovei, nuo šiol esate pakibęs ant jos kabliuko!

Ožiaragio ženklo atstovės dažniausiai nepasižymi itin aukštu intelektu, todėl prieš savo priešininkus jos naudoja fizinę jėgą. Įvairius nesutarimus ir konfliktus jos yra linkusios spręsti kumščiais ir po ranka esančiais daiktais.

2. Avinas

Malonios ir linksmos Avino ženklo atstovės vos per sekundę virsta tikromis tironėmis ir agresorėmis. Jos yra žavios ir draugiškos, kol netenka susidurti su tam tikromis problemomis. Jei paprieštarausite šio ženklo atstovei, labai greitai pamatysite, kuo ji gali tapti supykusi.

Didžiulis Avino ženklo atstovės įniršis gali lemti tiesiog pražūtingas pasekmes. Būtent todėl labai svarbu nuolat šlifuoti aštrius kampus ir ieškoti kompromisų.

Įdomu tai, kad Avino ženklo atstovės būna agresyviausios tada, kai vyrai perleidžia joms iniciatyvą. Jei šio ženklo atstovei tenka užimti ir „vyriškas“, ir „moteriškas“ pareigas darbe ir namuose, ji tampa labai pikta ar net agresyvi.

1. Skorpionas

Skorpiono  ženklo atstovė tikrai žino, kaip paspęsti spąstus. Ji yra neįtikėtinai patraukli, tačiau pasidavęs jos kerams labai greitai sužinosite, kokia ji yra iš tikrųjų!  Skorpiono ženklo atstovė yra rimčiausia oponentė ir pikčiausia priešė, todėl  nuo tokios moters vertėtų laikytis kuo atokiau.

Šio ženklo  atstovėms nėra jokių tarpinių variantų. Jos arba visa širdimi myli, arba visa širdimi nekenčia. Tai yra dominuojantis ženklas, todėl Skorpiono ženklo atstovė šeimoje visada vadovauja. Jei gyvensite su šio ženklo atstove, nusiteikite, kad būtent ji turės patvirtinti visus jūsų sprendimus. Maža to, turėsite nuolat pranešinėti apie savo buvimo vietą. Būtų naivu tikėtis, kad Skorpiono ženklo atstovė jūsų visiškai nekontroliuos.

Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti savo gyvenime, – apgauti Skorpiono ženklo atstovę. Įskaudinta  moteris tikrai ras būdų, kaip jums atkeršyti. Jūs tikrai negausite progos atsiprašyti ir ištaisyti padarytą žalą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt