Geriausias analitikas išsamiai papasakojo apie pasaulio ateitį artimiausiems 6 metams, dalindamasis įdomiomis prognozėmis ir įžvalgomis.

Naujienos

Analitikas Aleksandras Litvinas, kurio prognozė tampa vis populiaresnė, anksčiau dalyvavo „Ekstrasensų mūšyje“. Jei atvirai, tokie dalykai mane kiek atstumia, todėl iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į vyro prognozes. Tačiau visada įdomu išgirsti skirtingus požiūrius į tai, kas mūsų laukia artimiausioje ateityje. Šiandien pasidalinsiu įdomiomis garsaus analitiko mintimis. Tikėti juo ar ne, priklauso nuo jūsų!

Analitikas

Aleksandro Litvino prognozė

Jokių ypatingų supergalių Aleksandras Litvinas neturi. Jo ginklas – analitinis protas, kuriuo jis gali nuspėti ateitį 100% tikslumu. Savo neįprastus įgūdžius vyras tobulina beveik visą gyvenimą, tai daryti pradėjo nuo 10 metų. Dėl to jis sukūrė vieningą jungčių sistemą. Ji gali būti naudojama nuspėti bet kokius įvykius pasaulyje ir kiekvieno žmogaus gyvenime.

Kai Litvinas suprato, kad jo prognozės pildosi, jis nusprendė garsiai paskelbti apie save. Norėdami tai padaryti, vyras dalyvavo 6-ajame televizijos laidos „Ekstrasensų mūšis“ sezone. Triuškinamą pergalę laidoje iškovojęs analitikas nustebino ne tik visus žiūrovus, bet ir projekto kūrėjus. Su tokiais sugebėjimais dar niekas nebuvo susidūręs. Praeityje būdamas karo gydytoju, teisininku ir vaistininku Aleksandras skyrėsi nuo kitų laidos dalyvių.

Šis vyras parašė ir knygą „Aš nebūsiu aukštesnis už Dievą“, kurioje autorius pasakoja apie savo prognozavimo metodiką ir asmeninę patirtį. Aleksandras bjaurisi ekstrasenso titulu, nes jam nereikia įžvalgų iš viršaus. Savo prognozėse vyras kiek įmanoma pragmatiškesnis. Be to, jis mano, kad kiekvienas žmogus, kuris supranta, kaip naudotis jo pristatoma technika, gali tai padaryti.

Analitikas

Prognozė apie pasaulio pabaigą

Žmonės labai ilgai kalba apie tai, kada ateis pasaulio pabaiga. Tačiau, laimei, nė viena iš anksčiau numatytų datų nebuvo teisinga. Pasak Litvino, pasaulio pabaiga yra informacinė priemonė, per kurią daugelis žmonių tiesiog užsidirba pinigų.

Galvojimas apie pasaulio pabaigą atitraukia žmonių dėmesį nuo kasdienių problemų ir šurmulio. Be to, daugelis mano, kad jei įvyks mirtinas įvykis, tai bus teisinga visiems. Įdomu tai, kad jo kolegos kritikuoja jo poziciją šiuo klausimu. Tačiau analitikas atkreipia dėmesį į sveiką protą: „Jei negalite ko nors paaiškinti moksliniu požiūriu, tai reiškia, kad jūs tiesiog dar nesupratote, kaip tiksliai tai galima padaryti.”

Aleksandro Litvino prognozės

Aleksandras Litvinas perspėjo, kad anksčiau ar vėliau tai, kas anksčiau atrodė nepajudinama, subyrės. Tai reiškia, kad senosios schemos žlugo. Netrukus galėsime kurti naują visuomenę, atsižvelgdami į visas praeities klaidas.

Analitikas pabrėžia, kad bet kurios šalies ateitį galima sukurti tik tada, kai žmonės atsižvelgs į praėjusių metų įvykius. Kiekviena valstybė išgyvena tam tikrą savo vystymosi ciklą. Tai trunka 120 metų.

Kas mūsų laukia 2024–2030 metais?

  • 2024-ieji, pasak Litvino, bus pats svarbiausias etapas mūsų planetos tyrinėjimo kelyje. Šiais metais įvyks daug esminių atradimų. Analitikas pastebi, kad susidomėjimas krikščionybe didės visame pasaulyje.
  • 2025 metais valstybės pradės vienytis į aljansus, o visi susitarimai bus išskirtinai diplomatinio, o ne karinio pobūdžio. Pagrindinė užduotis yra rasti kompromisus, kad ir kokia sudėtinga situacija atrodytų. Visa tai lems ekonomikos augimą ir piliečių gerovę.
  • 2026 m. – laikas formuotis naujam politiniam elitui. Žmonėms bus suteikta galimybė keisti gyvenamąją vietą ir keltis į aplinkai draugiškesnes teritorijas. Darbų daugės, o patys metai bus kone sėkmingiausi per pastaruosius 10 metų. Ar jūs tuo tikite?
  • 2027-2030 metais bus gana tylu ir ramu. Politinių pokyčių gal ir nesitikima, bet pasikeis kultūrinis pasaulis, kuriame atsiras daug naujų ir įdomių dalykų.

Ar tikite prognozėmis apie pasaulio ateitį?

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt