Geriausias receptas nuo pagirių. Jamie Oliveris skelbia paprastą atradimą

Naujienos

Teigiama, kad ši natūrali priemonė skatina virškinimą, o tai padeda nuraminti skrandį po sunkios nakties.

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams vis daugiau vakarėlių ir vis dažniau taurės prisipildo alkoholio. Tačiau niekam nepatinka kitą rytą patirti smagios nakties pasekmes.

Populiarus virtuvės šefas Jamie Oliveris atrado stebinantį ingredientą, kuris gali išgydyti net pačias bjauriausias pagirias. Savo atradimu jis nusprendė pasidalinti su visais, rašo „Express“.

Pasak kulinaro, tokio gydymo  jį išmokė indų guru.

Kaip žinote, viena iš pagrindinių pagirių priežasčių, kurią sukelia alkoholio vartojimas yra dehidratacija. Alkoholis yra toksiška cheminė medžiaga, kartu ir diuretikas, pašalinantis vandenį iš organizmo ir sukeliantis dehidrataciją.

Ir nors daugelis mano, kad riebūs pusryčiai ar stiklinė ledinės kolos yra puikus būdas kovoti su pagiriomis, Jamie Oliveris patikina: dar vienas pigus ingredientas „veikia“ taip pat gerai, o dar geriau!

Tereikia arbatinio šaukštelio ir prieskonių, kuriuos galima nusipirkti bakalėjos parduotuvėje!

„Tiesiog paimkite arbatinį šaukštelį kmynų ir nurykite. Tai nuramins skrandį“, – sakė virtuvės šefas. Teigiama, kad ši natūrali priemonė skatina virškinimą, o tai padeda nuraminti skrandį po sunkios nakties.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt