Gyventojai siunčia įspėjimą visiems: „Mergaitė ant tiek buvo išsigandusi, kad stovėjo akmeniniu veidu“

Naujienos

Gyventojai socialiniuose tinkluose siunčia įspėjimą tėvams – Klaipėdoje užfiksuotas ne vienas įvykis, kai viešoje vietoje nepažįstami asmenys bandė nusivilioti nepilnamečius. Policija primena tėvams, kad savo vaikams būtina nuolat priminti saugaus elgesio gatvėje ir bendravimo su nepažįstamaisiais taisykles.

„Facebook“ grupėje „Nepatikimi asmenys“  pasidalinta istorijomis, kurios užfiksuotos Klaipėdoje.Viena istorija įvykusi visai neseniai – sausio 17 dieną. Klaipėdietė tvirtina, kad tą dieną nepažįstamas vyras bandė kažkur nusivesti nepilnametę mergaitę.

Vaikas, berniukas BNS Foto

„Mamos, pasirūpinkite savo vaikų saugumu. Vakar prie Žardės „IKI“ kolega išgelbėjo apie 10–12 metų mergaitę iš pedofilo rankų, kuris jau vedėsi ją už rankos, nežinia kur. Veiksmas vyko apie 17 val., aplinkui buvo daug žmonių, tačiau į tai atkreipė dėmesį tik mano kolega ir viena moteris, kurį viską stebėjo iš mašinos, visi kiti tiesiog ėjo pro šalį.

Mergaitė tiek buvo išsigandusi, kad stovėjo akmeniniu veidu ir net nejudėjo, kai liepė jai bėgti namo, todėl pati pagalbos tikrai nebūtų paprašiusi ir dar neaišku ar papasakojo tėvams apie tai, nes buvo šoke. Vyras tvarkingai apsirengęs, apie 40 metų amžiaus, su savimi vedėsi mažą juodą šuniuką. Įvykis registruotas policijoje“, – rašoma įraše.

Policijos atstovė: gautas pranešimas, tačiau patikslinti aplinkybių nepavyko

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė tvirtina, kad dėl šios situacijos buvo gautas pranešimas.

„Klaipėdos apskrities VPK Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnų duomenimis, 2024-01-17 apie 17.22 val. buvo gautas pranešimas, kuriame pranešėjas nurodo prie vieno prekybos centro uostamiestyje pastebėjęs nepažįstamą vyrą, kuris, galimai, už rankos laikė nepilnametę mergaitę ir galimai bandė ją nusivesti. Pareiškėjui priėjus pasidomėt,i kas vyksta, vyras pasišalino“, – teigia A. Grauslienė.

Policija (nuotr. Policijos)

Ji priduria, kad policijos pareigūnai į įvykio vietą atvyko 17.26 val., tačiau nei mergaitės, nei pranešėjo, nei jo minėto vyro ten nebuvo. Susisiekti su pranešėju, kad šis patikslintų įvykio aplinkybes, pareigūnams taip pat nepavyko.

„Policijos pareigūnai gyventojams, pamačiusiems, kad galimai vykdomas pažeidimas, patyrus žalos sveikatai ar turtui, rekomenduoja nerizikuoti savo gyvybe ir sveikata, o nedelsiant apie įvykį pranešti skubios pagalbos telefonu 112. Klaipėdos policijos pareigūnai taip pat primena, kad tėveliams reikėtų nuolat vaikams priminti saugaus elgesio gatvėje ir bendravimo su nepažįstamais asmenimis taisykles“, – akcentuoja policijos atstovė.

„Klausė, kiek man metų, ar nenorėčiau su juo pabendrauti iki kol man sueis 18 metų“

Panašių istorijų yra buvę ir anksčiau. Pavyzdžiui, praeitų metų gale tokia situacija užfiksuota Klaipėdos „Akropolyje“ .

„Prieš kokius 4 metus mums jis buvo žinomas, kaip prisikabinėjantis prie nepilnamečių. Šiandien su drauge ėjome „Akropolyje“  ir pamačiau jį sėdint netoli mergaitės, kuriai maksimum 16 metų. Draugei papasakojau apie jį, ji pasikvietė mergaitę ir pasakėme, kad būtų atsargesnėю

Paklausiau, ką jis jai sakė. Ji atsakė: „Klausė, kiek man metų, ar nenorėčiau su juo pabendrauti iki kol man sueis 18 metų“. Tada aš apsimečiau mergaitės sese, jis atsiprašinėjo, pasakė, kad žino, jog blogai daro, kad nebedarys,taip. Pasakiau, kad eitų lauk iš čia arba dabar pat kviesiu policija“, – pasakoja situacijos liudininkė.

Jeigu ir jūs turite informacijos apie panašius įvykius, susisiekite su mumis – [email protected].

Istorijos paimtos iš „Facebook“ grupės „Nepatikimi asmenys“.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt