Įdėkite šiuos du ingredientus į kavą – vos po 2 šaukštus jūsų pilvo riebalai išnyks, o medžiagų apykaita bus greitesnė nei bet kada (4)

Receptai

Neįtikėtinas efektas!

Be abejo, kava yra populiariausias gėrimas ankstyvą rytą visame pasaulyje. Viena vertus, tai akimirksniu pakelia energijos lygį ir paruošia jus kitai dienai. Be to, jis turi nemažai kitų privalumų sveikatai, pavyzdžiui, pagerėjęs metabolizmas, kai vartojama protingais kiekiais, jis saugo jūsų širdį.

Sumaišę šias veikliąsias medžiagas kavoje, jūs greitai prarasite porą papildomų kilogramų, netaikydami jokių dietų ar keičiant gyvenimo būdą.

Kodėl šis derinys toks stiprus?

1 Cinamonas yra labai sveikas. Tai yra patikimas priešuždegiminis agentas, mažinantis uždegimą organizme. Be to, jame gausu antioksidantų. Tai taip pat mažina cukraus kiekį kraujyje, didindama medžiagų apykaitą. Tai palaiko cukraus, kuris paverčiamas energija, skilimą. Šiame recepte cinamonas apsaugo nuo riebalų kaupimosi organizme.

2 Kokosų aliejus yra dar viena gamtos dovana, siūlanti ilgą naudą sveikatai. Jį daugiausia sudaro vidutinė riebalų grandinė, kurią virškinimo sistema nedelsdama siunčia į kepenis. Didžiausias kokosų aliejaus pranašumas norint numesti svorio yra tas, kad jis natūraliai sukuria medžiagų apykaitos procesą ir efektyviau degina riebalus.

3 Meduje gali būti daug cukraus, tačiau tai yra natūralus cukrus, kurį organizmas paverčia energija. Meduje gausu svarbių mineralų, tokių kaip geležies, cinko, kalcio, kalio ir fosforo druskos. Be to, meduje yra niacino, folio rūgšties, vitamino C, riboflavino ir vitamino B6.

Ko jums reikia:

– 1/2 puodelio medaus
– 3/4 puodelio kokosų aliejaus
– 1 šaukštelis cinamono
– 1 arbatinis šaukštelis kakavos (nebūtina).

Virimas:

Išmaišykite pastą, sumaišydami visus aktyvius ingredientus. Laikyti stikliniame inde šaldytuve.

Virimas:

Į puodelį šviežiai užvirintos kavos įpilkite 1–2 šaukštelius mišinio. Gerai išmaišykite ir mėgaukitės rytiniu riebalų deginimo gėrimu!

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!