Kampiniais šlifuokliais pjaunantys greičio kameras vyrai tapo superherojais (vaizdo įrašas)

Naujienos

Italijoje atsirado superherojai, nors ir neverti mėgdžiojimo. Jie vadina save „Fleksimenais“ ir kovoja su … greičio viršijimo pažeidimus fiksuojančiais prietaisais. Pagrindinis jų ginklas – kampinis šlifuoklis. Netgi buvo sukurti jų veiklą šlovinantys komiksai.

Greičio viršijimo pažeidimus fiksuojantys prietaisai apskritai yra blogai vertinami. Nors teoriškai jie įrengiami pavojingose vietose arba ten, kur vairuotojai nuolat viršija leistiną greitį, daugelio nuomone, jie skirti ne vairuotojams drausminti, o savivaldybių iždams pildyti.

Todėl jie yra blogis ir turėtų būti sunaikinti. Tokią išvadą padarė grupė vairuotojų Italijoje, kurios šalyje yra daugiau kaip 11 000 greičio matuoklių. Remiantis šios šalies valdžios institucijų pranešimais, jie keršija šiems prietaisams.

Ne tik kampinis šlifuoklis

Jie vadinami „Fleksimenais“, nes savo veikloje paprastai naudoja kampinį šlifuoklį. Juo jie gali, pavyzdžiui, išpjauti greičio matuoklio stulpą, kaip matyti toliau pateiktame vaizdo įraše, kurį paskelbė Italijos pelno nesiekianti asociacija „Autovelox“, siekianti apsaugoti eismo dalyvius.

Tačiau Italijos policija teigia, kad „Fleximenai“ naudoja ir kitas priemones. Buvo pranešta apie šaunamųjų ginklų naudojimo atvejus, taip pat apie traktorių, prijungtą prie greičio matuoklio. Įdomu tai, kad Italijoje net pradėti leisti komiksai, kuriuose giriami jų veiksmai.

„Šie žmonės yra nusikaltėliai, bet, jų nuomone, greičio matuokliai yra represinė priemonė“, – sako Antonella Argentiová, Villa del Conte miestelio, kuriame, kaip teigiama, siautėja „Fleksimanai“, merė.

Šaltinis: reidasofficial.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt