Kaune merginai nukritus nuo tilto, tarnybos vis dar tęsia jos paieškas

Naujienos

Penktadienį nuo tilto Kaune nukrito jauna mergina. Pranešama, kad jos kūno vis dar ieškoma.

Kaip skelbia Delfi.lt, anot Kauno policijos, penktadienį dėl blogų oro sąlygų merginos paieška buvo sustabdyta, o šeštadienį jos jau vėl yra ieškoma.

„Pirminiais duomenimis, dirba gausios policijos pajėgos iš Kauno miesto ir rajono, pasitelkti kinologai su šunimis, taip pat vėl pakeltas dronas. Į įvykio vietą buvo kviesti ir gelbėtojai, tačiau dėl blogų sąlygų jie atlikti paieškos negali“, – rašo portalas.

Teigiama, jog pareigūnai peržiūri vaizdo kameras – apžiūrima medžiaga prie jos bendrabučio ir visos kitos, kurios veda iki pat tilto.

Kaune nuo tilto nukrito jauna moteris

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) patvirtino, kad Vakariniame aplinkkelyje nuo tilto nukrito moteris.

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV) 04.24 val. gavo pranešimą, kad Vakariniame aplinkkelyje, ties Lampėdžių tiltu, pastebėta mergina ant tilto, jai reikalinga pagalba.

Kauno PGV duomenimis, atvykus merginos ant tilto nebuvo, policijos pareigūnai tikrino pranešime nurodytą informaciją.

Socialiniame tinkle „Facebook“ mergina paskelbė įrašą, teigdama, kad iš jos buvo tyčiojamasi.

Pasitelktas dronas, vykdoma paieška

Naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno AVPK, policija patvirtino, kad penktadienio naktį buvo gautas pranešimas, jog Kaune nuo tilto nukrito moteris (gim. 2001 m.)

Vykdoma moters paieška, pasitelktas bepilotis orlaivis (dronas), taip pat prie aktyvių paieškų prisijungė ir ugniagesiai gelbėtojai.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt