Kokios spalvos lauko durys pranašauja bėdą ir skurdą: spalvos, kurias reikėtų vengti

Naujienos

Pagal liaudies tikėjimą, kai kurios lauko durų spalvos gali pritraukti neigiamą energiją, problemas ir skurdą.

Lauko durys – tai ne tik vartai į namus, bet ir jūsų energijos simbolis. Jų dėka į savo gyvenimą galite įsileisti teigiamą energiją arba, priešingai, pritraukti bėdas.

Pasak paplitusių įsitikinimų, kai kurios lauko durų spalvos gali pranašauti problemas ir skurdą.

Štai keturios spalvos, kurių reikėtų vengti:

1. Juoda: siejama su gedulu, mirtimi ir neigiama energija. Tikima, kad juodos spalvos lauko durys gali pritraukti problemas ir nesėkmę į jūsų namus.

2. Raudona: agresijos, pavojaus ir pykčio simbolis. Raudonos spalvos lauko durys gali sukelti ginčus, konfliktus ir įtampą šeimoje.

3. Geltona: siejama su apgaule, melu ir nusivylimu. Geltonos spalvos lauko durys gali pritraukti finansinių problemų ir nuostolių.

4. Violetinė: vienatvės, liūdesio ir mistikos simbolis. Violetinės spalvos lauko durys gali lemti prastą sveikatą, depresiją ir apatiją.

Taigi kokias spalvas rekomenduojama rinktis lauko durims

Žalia spalva – klestėjimo, turto ir sveikatos simbolis. Žalios spalvos lauko durys gali pritraukti teigiamą energiją ir sėkmę į jūsų namus.

Mėlyna spalva simbolizuoja ramybę, stabilumą ir apsaugą. Mėlynos spalvos lauko durys jūsų namuose gali sukurti ramybės ir harmonijos atmosferą.

Balta spalva simbolizuoja tyrumą, šviesą ir gėrį. Baltos spalvos lauko durys gali pritraukti teigiamą energiją ir klestėjimą.

Ruda spalva simbolizuoja gamtą, šilumą ir jaukumą. Rudos spalvos lauko durys gali suteikti jūsų namams ramybės, stabilumo ir komforto jausmą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt