Kristinos serialas prikaustęs beveik visos Lietuvos gyventojų dėmesį

Naujienos

Žiūrimiausias įtempto veiksmo trileris Lietuvoje, kurį aš pavadinčiau „Vargas dėl proto“ pheonixfeniksas baigėsi, palikdamas daugybę nuliūdusių žiūrovų, šovęs į populiarumo aukštumas, sumušęs „Tik tok” žiūrimumo rekordus, tačiau labai greitai prasidėjo naujas pavadinimu „Feniksas kyla“.

Kaip dažniausiai būna pirma dalis buvo įdomesnė už antrąją. Kur slypi tokio populiarumo sėkmė prikausčiusi didelę dalį Lietuvos gyventojų prie telefono ekranų ir kiek serialo sezonų bus sukurta?

Iki kol neišgirdau apie Marytę (vardas pakeistas) aš neturėjau „Tik tok” paskyros. Video apie ją man parodė draugai ir iš smalsumo ją sekti ir stebėti ėmiau ir aš.

Užteko pamatyti vieną „laivą“ (tiesioginę transliaciją) kad galėčiau konstatuoti – geruoju jai nesibaigs.

Galvelėje turi trūkti kelių varžtų, kad šitaip šokdinti tarnybas, provokuoti kalbomis ir elgesiu visuomenę, tikintis nesulaukti atitinkamų pasekmių.

Matant ką ji išdarinėja tiesioginių transliacijų metu šiaušėsi plaukai – ši persona, prisistatanti dar ir būrėja, žemino savo sekėjus, save, tarnybas, skambiais epitetais įžeidinėjo konkrečius asmenis, minėdama atitinkamų instancijų pareigūnų vardus ir pavardes.

O visas šitas cirkas jai generavo gana neblogas pajamas. Kad vykdoma tokia veikla „Tik tok” yra jos darbas ji apie tai ne kartą pasisakė ir pati.

Ir mes kas linksmai, kas pasišlykštėdami, o kas apkalbėdami stebėjome šį veiksmo serialą. Daugybę kartų paveiktas matytų video galvojau apie matomas patyčias ir kaip toli visa tai gali nueiti.

Kai Marytei atveždavo maistą į namus ir „boltai” vos spėjo važiuoti vienas po kito, o ji pasičepsėdama ir aimanuodama iš malonumo rijo maistą tiesioginės transliacijos metu, nagi pripažinkit kiek iš jūsų pagalvojot: „ėsk kiaule, būsi dar storesnė“.

Kaip tokių mano pamąstymų patvirtinimas žodis – kiaulė, komentaruose po jos video minimas nesuskaičiuojamą galybę kartų.

O tas nuolatinis maisto užgėrimas saldintais ir gazuotais gėrimais ir viso šito kulminacija – šlapimo pūslės turinio nučiurlenimas tualete tiesioginės transliacijos metu stebint keliems tūkstančiams žiūrovų.

Gerai, bent tiek kad pačio proceso ji nedemonstruodavo, telefoną laikydavo nusukta kamera nuo savęs.

Fuuu šlykštynė – greičiausiai galvojo daugelis tuo metu prikaustytų prie ekranų.

Nepagražinta kasdienybės buitis, butas, suverstas taip, kad jame velnias koją nusilaužtų. Kaip ir jokių pagražinančių filtrų, tik spalvotos ausys, kurias ji nešioja mano nuomone ne pagal amžių, tarsi proto vystymasis būtų sustojęs ties maždaug 7-9 metų vaiko amžiaus riba.

Nors ir amoralu, bet norisi kaip pro užuolaidos kraštą pažiūrėti į tai kas nepriimta transliuoti, ir ko sveiko proto žmogus nedarytų, nes atitinkama etiketė būtų garantuota visam likusiam gyvenimui.

Na nebent po to išvykti kur nors į Australiją ir nebesivaidenti daugiau niekur ir niekada interneto platybėse.

Prisipažinsiu – nuo Vytauto mineralinio pariaugėju ir aš, bet tik namie, ir mano riaumojimą girdi tik mano šuo.

Ir nors kai kurie momentai kėlė lengvą pasišlykštėjimą, bet smalsumas vedė žiūrėti toliau, o kas dar įvyks intriguojančio?

O jau seksualinės temos, kiek mes ant Marijos žemės neturėjome skandalų ir ištvirkėlių, manau čia Marytė irgi aplenkė visus. Visos kalbos brutalaus gyvulio lygyje.

Davatkos turėtų klausą prarasti išgirdusios tokias nešvankybes. O kiek iš mūsų laukė kad netyčia nukristų jos drabužiai ir pamatytume tai, nuo ko turbūt tą vakarą ne vienam dingtų noras…? Bet buvo tokių, kuriems pasisekė ir vieną vakarą kai kurie turėjo laimę išvysti Maryte vilkinčią Ievos kostiumu.

Ką jau ką, bet ji puiki provokacijų meistrė, ir jai tai gaunasi iš inercijos.

Kodėl daugeliui taip reikia šito jos daromo šou? Čia turbūt kiekvienas žiūrintis jos tiesiogines transliacijas gali paklausti savęs.

Kas mane stebina labiausiai, kad vis dar yra žmonių kurie jos kuriama istorija tiki ir aukoja jai pinigus, tikėdamiesi, kad jie bus panaudoti sūnaus gerovei. Bet gi puikiai matome kaip ji taško pinigus, kaip pati sako, darbo atributikai, kelionėms iš miesto į kitą miestą taksi, greitam maistu ir t.t.

Juk ant populiarumo laurų besisupanti princesė pėsčia nevaikšto ir namie maisto nebegamina.

Atitinkama asmenybė kuria atitinkamą turinį, o internetinė erdvė mums suteikia galimybę paslėpus savo tikrą tapatybę išlieti susikaupusią agresiją, išlaisvinti tą savo juodąją pusę, elgtis bjauriai ir likti nenubaustiems.

Mums reikia klounų kurie mus linksmintų. Kvailų klounų, kurie negalvoja toli į priekį ir apie galimas pasekmes. O Marytės kvailumui tiesiog nėra ribų – paskelbusi savo adresą atidarė tiesiog pandoros skrynią tiems, kurie nesibodi patyčias iš virtualios erdvės perkelti į realų veiksmą.

Į langus ir į galvą skriejantys kiaušiniai, petardos pro atidarytas duris nepažįstamajam buvo lyg ženklas to kad tai dar nepabaiga.

Aš tikrai ne kartą pagalvojau, kad kviesdamasi į butą ką nors kartu pabūti ji gali sulaukti tokių svečių, po kurių turėtume dienraščiuose antraštes apie žiaurų žinomos tik tokerės nužudymą, nes savo viešinamu elgesiu ji kaip magnetas bandė prisitraukti visokio plauko negerus žmones.

O ar kas suskaičiavo kiek kartų policija, greitoji pagalba ir priešgaisrinės tarnybos važiavo pas ją per tą laikotarpį kol ji gyveno Panevėžyje?

Kas atlygins Panevėžio savivaldybei nuostolius patirtus dėl melagingų iškvietimų?

Dar prisiminiau, kai gyvendama Panevėžyje (užuojauta buto šeimininkams dėl patirtų nuostolių), ji vis klausė kodėl jos nesaugo policija, kodėl ekipažas nebudi prie daugiabučio kuriame ji gyvena?

Jeigu ją ir reikia saugoti tai tik nuo jos pačios, nes mano nuomone, kad jai „ne visi namie” tai yra daugiau nei akivaizdu, tačiau atitinkamas diagnozes priskiria medikai.

„Riebus katinas“ neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.

Šaltinis: riebuskatinas.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt