Liberalai paviešino trumpą vaizdo įrašą apie Ingos Ruginienės laikotarpį: komentaruose – ir pagyros, ir aštri kritika

Naujienos

Antradienį atsistatydinus Ingos Ruginienės Vyriausybei, „Liberalų“ socialiniuose tinkluose paviešintas atsisveikinimui skirtas trumpas vaizdo įrašas su ryškiausiais premjerės momentais.

Oficialiame „Liberalų“ puslapyje antradienį po pietų paviešintas trumpas įrašas akimirksniu sulaukė daug dėmesio.

„Atsisveikindami su XX Ingos Ruginienės Vyriausybe, paruošėme trumpą įrašą su ryškiausiais premjerės momentais.

Balionų krizė, kelionės ir kiti „geriausi“ epizodai – viskas viename popuri.

O kuris I. Ruginienės momentas jums įsiminė labiausiai? Rašykite komentaruose!“ – rašoma šalia paviešinto vaizdo įrašo.

Po juo greitai pasipylė ir komentatorių nuomonės:

  • „10 balų už garso takelį!“;
  • „Nei kalbos, nei darbų, nieko. Tuščia vieta buvo užimta 9 mėn. Gėda“;
  • „Puiki medžiaga socialinės-politinės satyros knygai“;
  • „Liberalai be patyčių niekaip. Nieko protingiau pateikti nesugalvoja. Gėda“.

Šaltinis: DELFI.LT

Laisvadienis.lt