Mergaitės pagrobimu įtariamas Gediminas Filipavičius apskundė teismo sprendimą jam skirti suėmimą

Naujienos

Mergaitės pagrobimu Kaune įtariamas Gediminas Filipavičius apskundė teismo sprendimą jam skirti suėmimą trims mėnesiams

„Šiandien Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose gautas Gedimino Filipavičiaus skundas dėl jam paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo“, – patvirtino Kauno apylinkės teismo atstovė spaudai Tautvilė Merkevičiūtė.

Anot teismo atstovės, įtariamasis ir jo gynėjas prašo skirti švelnesnes kardomąsias priemones. Kokių konkrečiai kardomųjų priemonių prašo G. Filipavičius, nenurodoma.

Teismas įtariamąjį įkalino, nes manė, jog jis galėtų daryti naujas nusikalstamas veikas

Teismas sausio pradžioje nutarė leisti suimti minėtą įtariamąjį trims mėnesiams, manant, kad asmuo, būdamas laisvėje, gali bėgti ar slėptis nuo pareigūnų, trukdyti procesui ir daryti naujas nusikalstamas veikas.

G. Filipavičius yra anksčiau baustas administracine tvarka

Sausio mėnesį policijai pavyko rasti Kaune dingusią mergaitę, kuriuos paieškoms buvo sutelktos gausios savanorių ir pareigūnų pajėgos. Mergaitę įtariamas 42 metų pagrobėjas G. Filipavičius laikė garaže, ten įvyko ir pagrobėjo sulaikymas. Vyrą sulaikė „Aro“ pareigūnai. Iš pradžių policija buvo informuota, kad įtariamasis gali būti ginkluotas, tačiau sulaikymo metu vyras ginklo neturėjo.

Rasta mergaitė buvo nuvežta į Kauno klinikas apžiūrai, o vėliau perduota tėvams. Policijos duomenimis, mergaitė galėjo patirti sužalojimų.

Policijos duomenimis, G. Filipavičius anksčiau neteistas, tačiau yra ne kartą baustas administracine tvarka. Neatmetama, jog įtariamas pagrobėjas galėjo padaryti daugiau nusikaltimų.

Trečiadienį prokuratūra pranešė, kad G. Filipavičius atsisakė duoti parodymus. Anot teisėsaugos, jam pareikšti įtarimai dėl vaiko pagrobimo ir dėl dar dviejų nusikalstamų veikų, tačiau jos nėra viešai įvardijamos.

Parengta remiantis ELTA.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!