Navalnaja jautriai atsisveikino su savo vyru Aleksejumi: „Ačiū tau už 26 absoliučios laimės metus“

Naujienos

„Aš nežinau, kaip gyventi be tavęs, bet pasistengsiu, kad tu ten, viršuje, džiaugtumeisi dėl manęs ir didžiuotumeisi manimi“, –  Julija Navalnaja atsisveikino su vyru žinute „Instagram“ socialiniame tinkle.

Julija Navalnaja savo „Instagram“ tinkle paskelbė vaizdo įrašą su Aleksejumi, prie jo pridėdama tokį tekstą:

„Lioša, ačiū tau už 26 absoliučios laimės metus. Taip, net ir už tuos paskutinius trejus laimės metus. Už meilę, už tai, kad visada mane palaikei, kad juokinai net iš kalėjimo, kad visada apie mane galvojai.

Nežinau, kaip gyventi be tavęs, bet stengsiuosi padaryti viską, kad tu ten, viršuje, džiaugtumeisi dėl manęs ir didžiuotumeisi manimi. Nežinau, ar man pavyks, ar ne, bet stengsiuosi.

Esu tikra, kad vieną dieną susitiksime. Turiu tau tiek daug nepapasakotų istorijų, o telefone turiu išsaugojusi tiek daug tau skirtų dainų, kvailų ir juokingų, tiesą sakant, baisių dainų, bet jos apie mus, ir taip norėjau, kad jų paklausytum. Ir aš taip norėjau žiūrėti, kaip tu jų klausaisi, juokiesi, o tada apkabini mane.

Myliu tave amžinai. Ilsėkis ramybėje.“

J. Navalnajos atsisveikinimo su vyru vaizdo įraše skamba rusų atlikėjos „Zemfira“ daina „Chočeš“ (liet. Nori), kuri prasideda žodžiais: „Prašau, nemirk, arba man teks taip pat“.

Atlikėja Zemfira Ramazanova, Rusijai užpuolus Ukrainą išvyko gyventi į Prancūziją ir pasmerkė karą.

Julija, kartu su vaikais, negalėjo dalyvauti savo vyro laidotuvėse Rusijoje dėl sulaikymo grėsmės. Anksčiau J. Navalnaja viešai apkaltino V. Putiną nužudžius jos vyrą, todėl baiminamasi, kad jai tik atvykus į Rusiją galėjo prisistatyti Kremliaus užsiundyti pareigūnai.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!