Galinga gydomoji arbata: Išvalo plaučius nuo gleivių, pašalina kosulį, skausmą krūtinėje, dusulį.

Sveikata

Ši priemonė greitai atsikratys skreplių ir išvengs rimtų komplikacijų!

Krūtinės užgulimas atsiranda, kai plaučiuose kaupiasi skysčiai ir gleivės, sukeliantys skausmą, kosulį ir dusulį.

Krūtinės užgulimas gali sukelti produktyvų šlapią arba sausą kosulį. Kiekvienas, kuris turėjo plaučių perkrovą, pasakys, kad tai gali būti skausminga ir varginanti, nes nuolatinis kosulys labai vargina organizmą.

Dažnos skreplių ir gleivių kaupimosi plaučiuose priežastys

Bronchitą gali sukelti virusinis ar bakterinis pirminių kvėpavimo takų plaučiuose ar bronchuose uždegimas. Gali išsivystyti nuo peršalimo ar kitų kvėpavimo takų infekcijų.

Plaučių uždegimą gali sukelti bakterinės, grybelinės, parazitinės ar virusinės plaučių infekcijos. Pneumonija gali būti nuo labai lengvos iki pavojingos gyvybei.

Raudonėlio privalumai: natūrali priemonė, padedanti išvalyti gleives ir skreplius iš plaučių
Daugelis žmonių gali manyti, kad raudonėlis yra kulinarinė žolelė. Tačiau jo gydomosios savybės yra gana plačios. Dėl savo antibakterinių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių kai kurie jo naudojimo būdai gali jus nustebinti. Tai dažnai siejama su kvėpavimo sistemos ir imuninės sistemos sveikata.

Raudonėlis yra puikus vitaminų A, C, E ir K šaltinis, taip pat puikus skaidulų šaltinis. Taip pat šioje žolėje yra daug folio rūgšties, geležies, mangano, magnio, kalio, kalcio ir B6.

Raudonėlio aliejus yra toks pat stiprus kaip antibiotikai

Antibakterinės raudonėlio savybės yra sveikesnė alternatyva tradiciniams antibiotikams esant nedidelėms infekcijoms, dėl kurių gali sumažėti vitaminų absorbcija, atsparumas antibiotikams ir naudingų žarnyno bakterijų pašalinimas.

Yra daug komponentų, dėl kurių raudonėlis yra galinga, gydančia ir plaučius mažinančia žole. Du galingiausi cheminiai junginiai yra timolis ir karvakrolis.

Kodėl šie du komponentai tokie svarbūs? Karvakrolis yra veiksmingas nuo daugelio bakterinių infekcijų, o timolis stimuliuoja imuninę sistemą ir skatina gijimą. Tiesą sakant, šis tyrimas parodė reikšmingą ir greitą viršutinių kvėpavimo takų simptomų pagerėjimą.

Kada naudoti raudonėlį

Visada geriau imtis aktyvių priemonių. Kai tik pradėsite jausti peršalimą ar gripą, išgerkite raudonėlio arbatos. Raudonėlis sustiprins jūsų imuninę sistemą, taip pat sumažins spūstis ir nuovargį, kuris gali būti susijęs su peršalimu ar gripu. Raudonėlis taip pat yra puiki karščiavimą mažinanti priemonė.

Kaip pasigaminti raudonėlio arbatos, kad išvalytumėte plaučius

Ingridientai:

  • 2-3 šaukštai džiovintų raudonėlio lapų
  • 1 litras vandens
  • kelių griežinėlių citrinos
  • žalias medus pagal skonį
  • Į termosą įpilkite raudonėlio lapų, užpilkite karštu virintu vandeniu ir palikite tris–penkias minutes ir atvėsinkite. Tada nukoškite ir, jei norite, pagal skonį įdėkite medaus ir citrinos.
  • Gerkite šiltą visą dieną, kol simptomai išnyks.

Ekologiško raudonėlio aliejaus naudojimas

  • Į stiklinę vandens įlašinkite 3-4 lašus raudonėlio aliejaus. Gerkite 2-3 kartus per dieną, kad sustiprintumėte imuninę sistemą.
  • Į stiklinę vandens įlašinkite 3-4 lašus raudonėlio aliejaus ir gerkite nuo gerklės skausmo.
  • Įlašinkite 2–3 lašus raudonėlio aliejaus į garintuvą arba difuzorių ir giliai įkvėpkite, kad išvengtumėte nosies užgulimo ir plaučių infekcijų.

Jei neturite garintuvo, tiesiog į puodą su verdančiu vandeniu įlašinkite kelis lašus raudonėlio aliejaus ir įkvėpkite garų. Šis metodas taip pat labai veiksmingas plaučiams išvalyti.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!