Pateikė detalių dėl gaisro Vilniuje: apžiūrėjus degusio daugiabučio butus daugiau žuvusių nerasta

Naujienos

Specialia įranga antradienio vakarą apžiūrėję du Vilniaus Viršuliškių rajone degusio daugiabučio butus, ugniagesiai teigia daugiau žuvusių neradę.

Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo atstovo Donato Gurevičiaus, vis dar nepavyko patekti į patalpas ir apžiūrėti anksčiau tarp sugriuvusių konstrukcijų pastebėto apdegusio žuvusiojo kūno, taip pat nėra informacijos apie dingusį viename butų galėjusį būti nepilnametį.

„Bute, kur galimai galėjo dingti nepilnametis, iš tos informacijos, kurią galėjome pažiūrėti, negalime pasakyti, kad matome ar žmogaus kūną, ar dingusį kažkokį žmogų. Informacija yra nepakitusi“, – BNS antradienio vakarą sakė D. Gurevičius.

„Prie sudegusio kūno irgi kol kas negalime prieiti, bet jis yra realiai matomas“, – pridūrė jis.

Pasak D. Gurevičiaus, butas, kuriame rastas žuvusiojo žmogaus kūnas, ir butas, kuriame galėjo būti likęs vaikas, yra skirtingi, tačiau pastarojo pilnai išžvalgyti neleidžia išgriuvusi siena.

Butai apžiūrėti specialia įranga

Ugniagesio teigimu, butai antradienio vakarą buvo apžiūrėti iš išorės per trečiojo ir ketvirto aukštų balkonų langus su specialiu šešių metrų ilgio zondu, turinčiu filmavimo kamerą, tačiau pilnai jų išžvalgyti neleidžia išgriuvusios konstrukcijos.

D. Gurevičius sako, kad į namo vidų vis dar negalima patekti, gaisras vis dar nėra likviduotas. Jo teigimu, trečiadienį ryte į gaisro vietą vėl rinksis ekspertai, kurie spręs dėl tolesnės daugiabučio situacijos bei galimybės apžiūrėti namo konstrukcijas.

Anot ugniagesio, naktį prie užsidegusio namo budės ugniagesiai bei policija.

Paskelbta ekstremalioji situacija

Sostinės savivaldybė degusiame daugiabutyje Viršuliškėse antradienio vakarą paskelbė ekstremalią situaciją.

Pasak savivaldybės, gaisro metu užsiregistravo 57 namo gyventojai, iš jų 18 žmonių, tarp kurių du vaikai, buvo laikinai apgyvendinti viešbutyje, likę gyventojai nusprendė apsistoti pas artimuosius.

Penkiems nukentėjusiems buvo suteikta medikų pagalba.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, antradienį 11.16 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Vilniuje, Viršuliškių gatvės 101 name, įvyko sprogimas ir atvira liepsna dega keli butai.

Pasak ugniagesių, apie 15.33 val. gaisras buvo lokalizuotas.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt