Petras Gražulis atidavęs balsą už Igną Vėgėlę: turime puikią progą nugalėti konservatorius

Naujienos

Trečiadienį Petras Gražulis dalyvavo išankstiniame balsavime

Trečiadienį išankstiniame balsavime Vilniuje dalyvavęs Tautos ir teisingumo sąjungos lyderis Petras Gražulis teigia, kad tik balsuodami už Igną Vėgėlę žmonės gali sužlugdyti „Lietuvą užvaldžiusius konservatorius“. Taip pat politikas teigė, kad vyksta opozicinių jėgų skaldymas rinkimuose dalyvaujant R. Žemaitaičiui, E. Vaitkui ir A. Mazuroniui.

Tautos ir teisingumo sąjunga pirmoji parėmė Igną Vėgėlę

P. Gražulis komentuodamas apie savo apsisprendimą priminė bendrą darbą su Ignu Vėgėle bei vertybines nuostatas.

„Mūsų partija dar praėjusių metų rugsėjį, suvažiavime parėmė Igno Vėgėlės kandidatūrą ir buvome pirmieji tai padarę. Sprendimą priimti buvo nesunku, asmeniškai beveik prieš dvidešimt metų dirbau kartu su Ignu Krikščionių demokratų partijoje, aš buvau valdybos pirmininkas, jis pavaduotojas. Todėl puikiai žinau, kad tai yra vertybinis žmogus, neparduodantis savo idealų, tai akivaizdžiai pasirodė, kada Ignas visomis išgalėmis priešinosi Krikščionių demokratų partijos pardavimui konservatoriams. Reikia nepamiršti ir jo laikysenos COVID- 19 pandemijos metu, kada Ignas viešai išstojo ginti visuomenės nepaisydamas valdžios spaudimo. Dar norėčiau priminti ir gyvenimo įgūdžių pamokų foną, ir tada Ignas priešinosi vaikų seksualizacijai. Tad galime pasakyti, kad mūsų partijos nuostatos atitinka visu šimtu procentų Igno Vėgėlės vertybėms“, – argumentus dėstė Petras Gražulis.

R. Žemaitaitis, E. Vaitkus ir A. Mazuronis skaldo opozicinius balsus?

Tautos ir teisingumo sąjungos lyderis įvertino ir kitus opozicijos kandidatus, sakydamas, kad jie savo dalyvavimu bando padėti I. Šimonytei ir konservatoriams.

P. Gražulio vadovaujama partija pasirinko Igną Vėgėlę. 77.lt nuotrauka
P. Gražulio vadovaujama partija pasirinko Igną Vėgėlę. 77.lt nuotrauka

„Tenka apgailestauti, kad kiti opoziciniai kandidatai R. Žemaitaitis, E. Vaitkus ir A. Mazuronis neprisidėjo prie mūsų partijos bei valstiečių partijų iniciatyvos nekelti kandidatūrų ir susitelkti ties vienu kandidatu. Tokiu būdu jie akivaizdžiai prisideda prie balsų skaldymo, o tai naudinga tik I. Šimonytei ir konservatoriams. Jų pagrindinis tikslas išskaidyti opozicijos balsus, o saviškius sutelkti. Tą kuo puikiausiai žino ir opozicija, tačiau jie pasirinko skaldymo, o ne telkimo kelią. Turbūt visi suprantame, kad I. Vėgėlė yra vienintelis kandidatas galintis įveikti I. Šimonytę, tad ir reikia telktis aplink jį. Gaila, kad ne visiems Lietuvos interesai yra aukščiau savų. Nepaisant to turime puikią progą nugalėti konservatorius ir tą padarysime šiuose rinkimuose balsuodami už Igną“,- reziumavo P. Gražulis

Antradienį prasidėjo tris dienas truksiantis išankstinis balsavimas prezidento rinkimuose

Pagrindinė rinkimų diena yra sekmadienis.

Dėl šalies vadovo posto varžosi 8 kandidatai – antrosios kadencijos siekiantis Gitanas Nausėda, konservatorių keliama premjerė Ingrida Šimonytė, Laisvės partijos atstovas, buvęs Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas, savarankiškai išsikėlę Ignas Vėgėlė bei Eduardas Vaitkus, partijos „Nemuno aušra“ įkūrėjas Remigijus Žemaitaitis, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ keliamas Giedrimas Jeglinskas ir Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis.

Šaltinis: 77.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt