Po skandalingo G.Nausėdos sveikinimo – neįtikėtina baltarusių tinklaraštininko žinia: ieško berniuko šeimos

Naujienos

Prezidentui Gitanui Nausėdai koją pakišo berniukas – per jį prezidentas įkliuvo į interneto veikėjų provokaciją. Nes Nausėda pasveikino „Mellstroy“, kuris yra garsus baltarusių tinklaraštininkas, darantis transliacijas internete. Tik jo kuriamas turinys švelniai tariant ne koks. Sulaukęs sekėjų priekaištų ir spaudimo, kad berniukas atliko užduotį ir gavo prezidento sveikinimą, „Mellstroy“ jau keičia dainelę ir žada sumokėti žadėtus 2 milijonus dolerių berniukui iš Lietuvos.

Naujausią savo žinią „Mellstroy“ išplatino „TikTok“ tinkle, kuri vadinasi apie išmoką už Lietuvos prezidentą:

„Visi sako, kad aš atsisakiau sumokėti, bet aš neatsisakiau sumokėti. Tiesiog sėdžiu ir galvoju, pirmiausia, reikia išsiaiškinti, kas tas mažylis.

Ir susisiekti su jo tėvais. Jei aš galėčiau atvažiuoti pas jo tėvus arba jie galėtų atvažiuoti pas mane ir viską sutvarkysime“, – sako „Mellstroy“ vaizdo įraše.

@glavstroyinfo

МЭЛСТРОЙ ПРО ВЫПЛАТУ ЗА ПРЕЗИДЕНТА ЛИТВЫ🇱🇹 #меэлстройстрим #мелстройнарезка🐗 #президент #мэлстройконкурс

♬ original sound – MELLSTROY INSIDE

Nausėda pasidavė berniuko provokacijai

Kaip skelbė TV3 žinios, Nepriklausomybės atkūrimo dieną prezidentas Gitanas Nausėda šventė su tauta. Gedimino prospektu milžinišką Lietuvos trispalvę nešė vaikų apsuptyje.

Bet noras būti su žmonėmis ir greta vaikų, pakišo koją. Vienas berniukas, priėjęs prie prezidento, paprašė nufilmuoti trumpą vaizdo sveikinimą draugui.

Sveikas, drauge… koks vardas? — „Mellstroy“. — A, Mellstroy. Nu tai sveikinu su… su kuom, su gimtadieniu, ar su Kovo 11-ąja? — Kovo 11-ąja. — Su Kovo 11-ąja sveikinu tave. — Dėkui labai.

Atrodo gražus šalies vadovo poelgis, bet vėliau paaiškėjo, kad Nausėda buvo, liaudiškai tariant, prigautas. Nes Nausėda pasveikino „Mellstroy“, kuris yra garsus baltarusių blogeris, darantis transliacijas internete. Tik jo kuriamas turinys švelniai tariant ne koks – sekėjams yra rodęs išgertuves, narkotikų vartojimą, mokėjo pinigus benamiams, ir kitiems žmonėms, kad šie tarpusavyje muštųsi, nevengia koneveikti kitų, o labiausiai išgarsėjo, kai tiesioginės transliacijos metu jis sumušė merginą. O neseniai sekėjams pasiūlė ir užsidirbti.

Aš noriu pasiūlyti, minimum 2 milijonus dolerių, už bet kokios šalies prezidento pasisveikinimą. Jeigu prezidentas, bet kokios šalies, absoliučiai bet kokios, p***ui, bet koks prezidentas perduos man linkėjimų, tai, b**t, minimum 2 mln. dolerių noriu pasiūlyti. Čia mažiausiai.

Vargu ar interneto veikėjas iš Baltarusios Prezidentą Nausėdą jį pasveikinti privertusiam berniukui sumokės pažadėtus milijonus, bet Nausėdos nuotykiai Seime pralinksmino ne vieną politiką.

Ant provokatorių kabliuko iš Rusijos, prieš keletą metų buvo pasimovęs ir konservatorius Žygimantas Pavilionis. Tik jo atveju, rusai panaudojo specialią programą – ji pakeitė pašnekovo veidą ir balsą. Taip rusai apsimetė žinomu opozicionieriumi, o Pavilionis jiems paatviravo apie politiką, gyrėsi esąs labai įtakingas. Vėliau įrašą paviešino, nors konservatorius manė, kad kalbasi privačiai.

Vis tik dalis žmonių iš Nausėdos juokiasi, kad jam koją ir vėl pakišo berniukas. Prieš ketverius metus, Velykiniame sveikinime prezidentas viešai papasakojo, kad buvo susidūręs su berniuku.

Po tokio pasakymo, feisbuko burbulas, nemėgstantis Nausėdos, puolė tyčiotis iš jo ir berniuko. Ir iki šiol vis pasijuokia, kad prezidentas bendrauja su mažais berniukais.

„Nepaisant to, kad vakar Nepriklausomybės aikštėje į prezidentą kreipęsis vaikas nuslėpė kokiu tikslu prašo perduoti linkėjimų savo „draugui“, prezidentas ir toliau dalinsis asmenukėmis su to prašančiais vaikais ir suaugusiais“, – sako Prezidentūra.

Praėjusią kadenciją, kai premjeru buvo Skvernelis, Vyriausybė teikė įstatymo projektą, kad už šalies vadovų apsaugą atsakinga Vadovybės apsaugos tarnyba, saugotų ir valstybės lyderių autoritetą. Tuomet Skvernelio patarėjas, dabar dirbantis Nausėdos komandoje, argumentavo, kad apsaugos darbuotojai galėtų perspėti šalies vadovus, jeigu, pavyzdžiui, su jais nori nusifotografuoti žmogus, kurio reputacija bloga. Bet po kritikos bangos, šią nuostatą Vyriausybė išbraukė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt