Prezidentūra įvertino LSDP sprendimą remti Nausėdą: renkasi bendradarbiavimą, o ne konfrontaciją

Naujienos

Prezidentūra teigia, kad Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) sprendimas artėjančiuose prezidento rinkimuose paremti dabartinį šalies vadovą Gitaną Nausėdą yra į valstybės ateitį orientuotas sprendimas.

„Tai svarbus, į valstybės ir jos žmonių ateitį orientuotas sprendimas, akivaizdžiai parodantis, kad Lietuvoje yra stiprių politinių jėgų, kurios renkasi bendradarbiavimą, o ne konfrontaciją, konstruktyvią sprendimų paiešką, o ne konkuravimą vardan konkuravimo“, – rašoma Prezidento komunikacijos grupės atsakyme Eltai.

„Prezidentas tiki, kad Gerovės valstybės idėja, siekis mažinti atskirtis ir dirbti Lietuvos žmonių labui yra tai, kas gali suvienyti skirtingas politines jėgas ir užtikrinti valstybės bei jos žmonių gerovės augimą po šių metų rinkimų ciklo“, – pabrėžia Prezidentūra.

ELTA primena, kad LSDP pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė šeštadienį paskelbė nekandidatuosianti prezidento rinkimuose. Socialdemokratai apsisprendė prezidentuose paremti dabartinio šalies vadovo Gitano Nausėdos kandidatūrą.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2024 m. gegužės 12 d.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt