Ramūnas Karbauskis tikisi, kad Šimonytė prezidento rinkimuose bus sutriuškinta

Naujienos

Antradienį išankstiniame balsavime dalyvavęs „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako laukiantis prezidento rinkimuose kovą tęsiančios premjerės Ingridos Šimonytės sutriuškinimo.

„Mes tiesiog pragmatiškai siūlome užbaigti konservatorių kandidatės Šimonytės sutriuškinimą antrajame rinkimų ture. Tam reikia aktyvaus piliečių dalyvavimo. Jei dalyvaus tiek žmonių, kiek dalyvavo pirmajame ture – tai sulauksime 80 proc. už G. Nausėdą ir 20 proc. už I. Šimonytę“, – antradienį Kaune balsą atidavęs sakė R. Karbauskis.

„Valstietis“ pernelyg nesureikšmino fakto, kad jo vedama partija pirmajame ture palaikė advokatą Igną Vėgėlę. Pasak jo, tai buvo vertybinis žingsnis. Dabar, pažymi R. Karbauskis, „valstiečiai“ elgiasi pragmatiškai.

„Daugeliu atveju Nausėdos pasiūlymai buvo mums priimtini dėl vertybinių pagrindų. Ne visi, bet daugelis. Valstiečių žaliųjų sąjunga buvo vienintelė, kuri nuosekliai palaikydavo prezidento siūlymus, nors valdančioji dauguma juos atmetinėdavo. Mes nekeičiame savo matymo bei nuomonės. Mes tiesiog pragmatiškai siūlome balsuoti už G. Nausėdą“, – apibendrino politikas.

Antradienį prasidėjo tris dienas truksiantis išankstinis balsavimas prezidento rinkimų antrajame ture. Pagrindinė rinkimų diena – sekmadienis. Pirmajame rinkimų ture daugiausiai rinkėjų balsų surinko G. Nausėda, kurį palaikė 632 811 rinkėjai arba 43,95 proc. Už I. Šimonytę balsavo 288 774 rinkėjai (20,05 proc.).

Šaltinis: alfa.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt