Ciberžolė ir medus pašalina uždegimą ir valo plaučius

Sveikata

Sumaišykite šiuos du ingredientus ir gausite natūralų preparatą nuo beveik bet kokio sveikatos negalavimo! Tai galingas natūralus antibiotikas, galintis susidoroti su daugeliu rimtų infekcijų. Jums reikės ciberžolės ir medaus.

ciberžolė

Prisiminkite šį receptą ir pamiršite visas ligas. Tai puikus receptas iš gerai žinomų ingredientų, kurie yra naudingi jūsų sveikatai.

Ciberžolė:

Ji veikia 700 mūsų kūno genų ir gydo daugiau nei 160 sveikatos problemų.

ciberžolė

Šiuo metu ciberžolė yra vienas plačiausiai naudojamų prieskonių pasaulyje. Žmonės jį dažniausiai naudoja kulinarijoje dėl unikalaus skonio, tačiau šimtmečius jis buvo naudojamas alternatyvioje medicinoje.

Šio prieskonio spalva taip pat yra unikali. Jis dažniausiai naudojamas esant virškinimo sutrikimams, žaizdoms, skrandžio problemoms, nedideliems įpjovimams ir traumoms.

ciberžolė

Medus su ciberžole – gydytojai negali paaiškinti šio mišinio galios! Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino ciberžolės naudą mūsų sveikatai.

Prieskonio sudėtyje yra veikliosios medžiagos kurkumino, kuris gali sumažinti uždegimą, bet ir išgydyti daugelį virškinimo problemų.

ciberžolė

Kai kurių ekspertų teigimu, kurkuminas taip pat gali padėti žmonėms išvengti vėžio. Jame daug priešgrybelinių ir antibakterinių savybių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų.

Tyrimai rodo, kad kurkuminas gali padėti ląstelėms išgyventi sunkų uždegimą. Jis taip pat apsaugo DNR. Jo priešuždegiminės savybės gali padėti mums gydyti tokias ligas kaip osteoartritas.

ciberžolė

Daugelis ekspertų teigia, kad tai gali padėti mums gydyti kepenų problemas, kvėpavimo sutrikimus, autoimuninius sutrikimus ir neurologines problemas. Taip pat labai svarbus šio prieskonio gebėjimas išvalyti plaučius ir gleives.

Jame yra junginio, vadinamo tumeronu, kuris taip pat gali būti naudojamas kaip natūralus vaistas nuo Alzheimerio ligos.

Jis gali pagerinti smegenų veiklą ir atkurti smegenų ląsteles. Labai stiprios antioksidacinės ir priešuždegiminės ciberžolės savybės gali padėti išvengti ir gydyti daugelio rūšių vėžį, pavyzdžiui: skrandžio, krūties, plaučių, kepenų ir storosios žarnos vėžį. Tai puiku, nes prieskonis nekenkia sveikoms ląstelėms ir paveikia tik piktybines ląsteles.

Ciberžolė turi geresnį poveikį kartu su medumi. Šis derinys gali padėti kovoti su daugeliu bakterijų. Štai kaip galite pasidaryti šį galingą mišinį.

Jums reikės:

  • 1 valgomojo šaukšto ciberžolės miltelių;
  • 100 g medaus.

Ką daryti:

Sumaišykite ingredientus stikliniame inde. Peršalus gerkite po arbatinį šaukštelį šio mišinio kas valandą. Kitą dieną gerkite po arbatinį šaukštelį kas dvi valandas.

Kitą dieną vartokite dozę 3 kartus per dieną. Nenurykite mišinio iš karto, leiskite jam lėtai ištirpti burnoje. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, į arbatą kasdien galite įsidėti po vieną arbatinį šaukštelį šio mišinio!

Būkite sveiki!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt