Ši pilnatis smogs 5 Zodiako ženklams: Astrologė Vaiva Budraitytė pataria pasisaugoti

Naujienos

Pirmadienį prasidės naujoji savaitė, kurios metu seksis tiems, kurie paskirs laiką dvasiniams užsiėmimams ir meditacijos praktikoms. Taip bus dėl to, nes priešpilnio fazę pakeis pilnaties laikas. Astrologė Vaiva Budraitytė papasakojo, ko laukti sekančią savaitę.

Pašnekovė taip pat perspėjo 5 Zodiako ženklus, kurie kitą savaitę turėtų būti ypač atsargūs.

Savaitė skirta dvasiniam laikui

V. Budraitytė pabrėžė, kad per šią pilnatį vertėtų labiau užsiimti dvasinėmis praktikomis nei fizinėmis veiklomis. Pasak jos, tai ramybės ir apmąstymų laikas.

„Ši savaitė bus nelabai aktyvi – tai protinio ir dvasinio laiko savaitė, metas apmąstyti moralinius dalykus.

Dėl to, jeigu šią savaitę nenorėsite eiti į sporto salę – neikite. Geriau pamedituokite, jei grojate, pagrokite instrumentais, pažaiskite šachmatais ar tiesiog išeikite pasivaikščiokite prie medžių ar palei upę“, – pasakojo ji.

Duoklė protui ir kūrybai

Anot V. Budraitytės, seksis visiems tiems, kurie ateinančią savaitę save mėgins realizuoti per kūrybines veiklas.

„Šitą savaitė yra labai aktyvi kūrybingiems žmonėms. Kadangi Šumano rezonansas (žemės vibracijos dažnis) labai padidėjęs, žmonės turėtų daugiau medituoti, raminti protą.

Reikia būti dvasingesniems, mažiau galvoti apie kotletus, daugiau galvoti apie piešimą, meditaciją, mezgimą. Kadangi tos vibracijos su žmogaus energija labai išsiskirs, žmogus neturės jėgų, nepaslinks – tik darbas, lova, darbas, lova. Todėl su tomis vibracijomis reikia labai atsargiai elgtis“, – apie savaitę pasakojo astrologė.

Taip pat V. Budraitytė pateikė alternatyvią meditacijos formą vyresniems žmonėms:

„Ypač vyresniems žmonėms labai gerai rankas sukišti į žemę, ravėti, užsiimti augalais, jų priežiūra. Juk ravėjimas – irgi meditacijos forma.“

Mėnulio pilnatis (nuotr. SCANPIX)

Pasidalijo patarimu

Astrologė taip pat perspėjo apie tai, kad dėl Šumano rezonanso ateinančią savaitę aktyviau materializuosis mintys. Dėl to ji davė patarimą visiems.

„Kai tik ateis į galvą blogos mintys, reikės iškart įsivaizduoti, kad jūs jas sudeginate. Tai reikalinga tam, kad paskui nebūtų jokių nesąmonių.

Matote, tos juodos mintys, kai Šumano rezonanso lygis labai aukštas, materializuojasi. Dėl to reikia vengti blogų minčių, nes jos gali pavirsti realybe“, – pabrėžė ji.

Įspėjo 5 Zodiako ženklus

Pilnaties savaitė ypač veiks kelis Zodiako ženklus. Jiems V. Budraitytė perdavė perspėjimą sakydama, kad atsarga gėdos nedaro.

„Šią savaitę turi būti atsargesni Žemės ženklai – Jaučiai, Ožiaragiai, o ypač Mergelės.

Taip pat Avinai, nes Marsas gali jiems duoti ne tik padidintą seksualumą, bet ir traumų laiko suaktyvėjimą. O ypatingai Avinai turi būti atsargūs už vairo – nekvailioti.

Skorpionams irgi bus sudėtingas laikas. Jie turėtų pasisaugoti“, – ženklus vardijo V. Budraitytė.

Tačiau taip pat bus ir ženklų, kuriems pasiseks. Apie juos astrologė nedaugžodžiavo:

„Žuvims bus neblogai, Vėžiams irgi seksis. Liūtams ir Vandeniams irgi nusimato nebloga savaitė.“

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt