Vaikinas atėjo į išleistuves su ilgu sijonu ir blizgančiu švarku – jo mama teigė, kad nepaprastai didžiuojasi savo sūnumi (7)

Naujienos

„Priimkite savo vaikus ir palaikykite juos, tada jie atskleis jums gerąją savo pusę“, – sako šešiolikmečio Korbeno mama. Įgyvendinti savo svajones ir pagaliau nesijausti tarsi ne savo kūne, taip pat būti priimtam tėvų ir draugų – turbūt vienas gražiausių jausmų pasaulyje. Kiekvienas nusipelno būti mylimas.

16 metų berniukui Korbenui pasisekė, mat jis sulaukė palaikymo, o jo mama neseniai pasidalijo išdidžiomis savo mylimo sūnaus nuotraukomis. Būdamas 12 metų jaunuolis jau išreiškė norą, kad eidamas į išleistuves vilkėtų suknelę ir taip išreikštų savo moteriškąją pusę. Po dvejų metų jo noras pagaliau išsipildė.

Korbeno su raudona išleistuvių suknele nuotraukos socialiniuose tinkluose buvo dalijamasi tiek kartų, kad žmonės net atpažįsta jį gatvėse, ir dabar jis sutinkamas tokiais komentarais:

– Tu esi tas vaikinas raudona suknele, ar ne? Tu esi nuostabus!

Korbenas tiesiog norėjo būti savimi, o mama jį 100% palaikė, kai, būdamas 12 metų, jis panoro vilkėti ilgą suknelę išleistuvėse. Ji pasakė „taip“, ir vaikinas į renginį nuėjo vilkėdamas raudoną švarką, visiškai padengtą blizgučiais, ir ilgą tokio paties stiliaus sijoną.

Nina Green tikrai didžiavosi matydama, kad jos sūnus liko ištikimas savo principams ir sau: „Aš juo nepaprastai didžiuojuosi, nes jis yra sąžiningas su savimi, ir esu dėkinga už mokyklos bendruomenės paramą… tai neįtikėtina“, – rašo ji socialiniame tinkle „Twitter“.

Žinia aiški: būk tuo, kuo nori būti. Galinga žinia, kurią entuziastingai priėmė visi mokyklos draugai.

„Vos jam išlipus iš mašinos, visi pradėjo džiūgauti, o aš verkiau“, – džiugiai pasakoja mama ir tęsia: „Kai kurie mokytojai verkė, nes jis įgyvendino savo svajonę ir buvo savimi. Visi labai palaikė. O jo klasės draugai buvo neįtikėtini. Jei „leisi savo vaikams būti tokiais, kokie jie yra, pamatysi geriausias jų puses“, – apibendrina mama.

Kai žmogų visuomenė priima tokį, koks šis yra – žmogaus gyvenimas pasikeičia į gerą. Šio berniuko mama dalijasi patarimais su aplinkiniais, ji pataria susimąstyti ir priimti vaikus tokius, kokie jie yra. „Pasaulyje yra žmonių, kurie vis dar to nesupranta, bet priėmimo jausmas yra nepaprastai stiprus ir niekas negali to pakeisti. Aš nepaprastai džiaugiuosi dėl savo sūnaus. Labai tikiuosi, kad ši istorija padės kitiems būti priimtiems ir tėvai jausis saugūs, jie nėra vieni, jie gali didžiuotis savo vaikais. Noriu, kad jaunimas žinotų, jog yra tiek daug berniukų ir mergaičių, kurie yra tokie patys kaip jie. Jūs turite priimti savo vaikus tokius, kokie jie yra“, – rašo berniuko mama.

Labai džiaugiamės dėl šio berniuko ir tikimės, kad visas pasaulis supras, jog nebūtina turėti išankstinių nusistatymų dėl lyties ir seksualinės orientacijos.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt