10 įžymybių, kurios stipriai apsileido

Žmonės

Atrodo, kad dideliame ekrane įžymybės yra kažkas ne iš šio pasaulio, kas sekundę atrodo tobulai. Bet jie yra tokie pat kaip mes, su savo mažais malonumais, kurie ne visada yra naudingi figūrai.

Bright Side atrado 10 žvaigždžių, kurios mano, kad gyventi visavertį gyvenimą yra daug geriau nei visą laiką laikytis dietos, ir jos jaučiasi visiškai savimi patenkintos.

 

Jennifer Love Hewitt

 

Šiai gražuolei nebeliko plonų suknelių. Ji tapo dviejų vaikų mama ir priaugo 20 kilogramų, tačiau tai jos nė kiek nenuliūdina. Jennifer sako, kad dabar jaučiasi laimingesnė ir moteriškesnė nei bet kada, o svorio mesti visai neketina.

Eva Longoria

Ši gražuolė 2016-ųjų gegužę ištekėjo trečią kartą ir per savo medaus mėnesį taip susižavėjo, kad apie savo figūrą pamiršo viską. Tačiau tai, regis, netrukdo nei Evai, nei jos vyrui – jie visą laiką kartu ir karštai bučiuojasi paparacų džiaugsmui.

 

Kelly Clarkson

Dainininkė visada buvo šiek tiek apkūni, tačiau savo įvaizdį išlaikė mankšta ir dietomis. Kai Kelly ištekėjo ir tapo dviejų vaikų mama, ji tiesiog atsisakė šios temos. Kaip ji sako, svarbu jaustis savimi pasitikintis ir laimingas, nepaisant kritikos.

Russellas Crowe’as

Šiuo metu sunku atpažinti suplėšytą gladiatorių šiame dideliame žmoguje, bet Raselas visada pasiruošęs keistis dėl vaidmens: jis priaugo beveik 50 svarų seriale „ The Nice Guys“ . Praėjo metai nuo filmo pasirodymo, tačiau atrodo, kad aktorius nelabai jaudinasi dėl savo formos. Jis netgi sako, kad priaugti papildomų svarų yra gana malonu.

 

Tyra Banks

„ America’s Next Top Model“ kulto klasikos įkūrėja visada sakydavo, kad ji buvo laikoma per didele modeliui. Dabar ji sveria 18 svarų daugiau nei 2006 m., todėl ji turi savo verslą, augina sūnų ir vis dar yra viešų renginių brangakmenis.SKELBIMAS

Kelly Osbourne

Niekada nebuvusi liekna mergina, Kelly visus šokiravo 2013 m., kai numetė daugiau nei 40 svarų, kad tilptų į prašmatnias sukneles. Tačiau tai truko neilgai. Ji pavargo nuo alinančių dietų ir dabar džiaugiasi, kad leidžia sau eiti ir gyventi, o ne tik „žiūrėti“.

 

Vinas Dyzelis

Veiksmo filmų žvaigždė visada yra galinga savo filmuose, tačiau 2015 m. kažkas nušovė jį be krūtinės… ir plieninių absų nebeliko. Vis dėlto Vinas dėl to buvo visiškai ramus, nes bet kada galėjo lengvai grįžti į formą. Ir jis tai įrodė: filme „Įsiutusio likimas“ jis kaip niekad nepriekaištingas.

Kate Winslet

Kate yra netipiška Holivudui: ji niekada nesiekė tobulos figūros ir netgi niekina save, kad dėl tam tikrų vaidmenų turi numesti svorio. Aktorė mieliau leidžia laisvalaikį su trimis vaikais, nesportuoja ir to nesigėdija.

 

Jennifer Lawrence

Jennifer visada sarkastiškai žiūrėjo į dietas ir lieknėjimą. Ji mėgsta sočiai valgyti ir pati taip sako. Žinoma, tai negalėjo likti nepastebėta, o prieš 5 metus ji buvo daug lieknesnė. Tačiau keli papildomi kilogramai ją dar labiau pagyvino.

Adelė

Britų diva dažnai buvo kritikuojama dėl pernelyg kreivos. Pavyzdžiui, Karlas Lagerfeldas sakė, kad ji turi dievišką veidą, bet yra „šiek tiek per stora“. 2015 metais Adelė staiga numetė daugiau nei 30 svarų; Tačiau tai truko neilgai, ir ji vėl įgavo įprastą formą, kurdama savo plius dydžio drabužių prekės ženklą.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!