8 jūsų kūno užuominos, kad jums būtini konkretūs vitaminai

Sveikata

Jūsų kūnas suteikia jums daug informacijos, tame tarpe ir apie tai, kad vyksta jūsų viduje, apie ką jūs galbūt nė nepagalvojate. Simptomai, apie kuriuos mes jums papasakosime, pasufleruos jums, ko būtent jums trūksta, kad vėl atgautumėte pasitikėjimą savimi ir sveikatą.

1. Jei jūs pastebėjote, kad pas jus atsirado pleiskanų – tai reiškia, kad jūsų racione trūksta sveikų riebiųjų rūgščių, kurios yra savotiškas mūsų organizmo tepalas.

2. Produktai su dideliu folio rūgšties kiekiu išsaugos jūsų plaukus stiprius ir sveikus. O štai žemas jos kiekis organizme dėl B grupės vitaminų trūkumo padarys juos plonus ir trapius.

3. Žili plaukai byloja apie tai, kad jūsų organizme aiškiai trūksta vario, kuris vaidina svarbų vaidmenį melanino gamyboje, kas ir suteikia plaukams spalvą.

4. Jeigu jūsų kūnui reikia daugiau vitamino B12, jūs pastebėsite, kad jūsų burnoje atsiranda opelės arba įtrūkimai šonuose.

5. Jūsų nuovargis, nepaisant gero miego, sako apie tai, kad organizme trūksta vitamino D ir jo vartojimas padės jums atsikratyti problemos.

6. Jeigu jūs tiesiog kažkur atsitrenkiate ir tai jums sukelia didžiulę mėlynę, tai pagalvokite, ar jums pakanka vitamino C.

7. Traukulius šlaunyse sukelia magnio arba kalcio trūkumas organizme. Kaip elektrolitas magnis atlieka svarbų vaidmenį kartu su kalciu raumenų susitraukimuose.

8. Viena vidurių užkietėjimo priežasčių – ląstelienos trūkumas racione. Faktiškai suaugusieji vartoja apie pusę rekomenduojamų 38 g vyrams ir 25 g moterims kasdien.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt