Aš dariau kasdienius 10 minučių trukmės tempimo pratimus 30 dienų bėgyje ir štai kas pasikeitė

Sveikata

Po 30-ies aš pradėjau reguliariai kentėti nuo nugaros skausmo. Jokie vaistai nepadėjo, taigi, teko ieškoti kitų šios problemos sprendimo būdų. Būtent tuo momentu aš susimąsčiau apie eksperimentą ir nusprendžiau įtraukti tempimą į savo dienotvarkę. Kasdien mėnesio bėgyje aš po 10 minučių tempiau raumenis, ir dabar aš pastebiu netikėtus pokyčius savo kūne.

Mano standartiniai tempimo pratimai

Varlės poza: atsisėskite ant grindų taip, kad pėdos būtų už sėdmenų, ir plačiai išskėskite kelius. Neatplėšdami kojų nuo grindų pakelkite sėdmenis ir ištieskite rankas į priekį taip toli, kaip tai įmanoma. Skėskite kojas, kol nepajusite kaip tempiasi klubų raumenys. Išlaikykite šią padėtį 2 min.

Galvos lenkimas prie kelio. Sėskite ant grindų, ištiesę dešinę koją į šoną, sulenkę kairį kelį ir padėję kairės pėdos padą prie dešiniojo klubo vidinės pusės. Lenkitės į dešinę ir apimkite dešinę koją abiem rankom. Užlaikykite 60 sekundžių, paskui pakeiskite pusę.

Kobros poza: atsigulkite ant pilvo. Kojos atgal, rankomis įsiremkite į grindis, padėdami jas po pečiais. Kelkite viršutinę kūno dalį nuo grindų, ištiesindami alkūnes. Išlaikykite šią padėtį 2 min.

„Šuo snukiu žemyn“ : įsiremkite rankomis ir kojomis į grindis ir išskėskite jas pečių plotyje. Laikydami rankas ir kojas tiesias, išlikite šioje padėtyje 2 min.

Nugaros pasukimas sėdint: sėskite ant grindų ir ištieskite abi kojas prieš save. Sulenkite kairį kelį ir padėkite ant jo dešinę alkūnę. Įsiremkite kaire ranka į grindis už savęs ir pažiūrėkite per kairį petį. Užlaikykite 60 sekundžių, paskui pakeiskite pusę ir pakartokite.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!