Atsisveikinkite su nepageidaujamais dėmėmis, raukšlėmis, strazdanomis ir bei karpomis! Šį mišinį net dermatologai slepia nuo visuomenės!

Sveikata

Atgaivink savo kūną! Šios naminės priemonės poveikis yra nuostabus!

Kaip didžiausias kūno organas, pagrindinis odos tikslas yra apsaugoti mus nuo išorinių aplinkos veiksnių. Ji labai švelni, o tai reiškia, kad jai reikėtų skirti ypatingą dėmesį ir rūpestį.

Tai iš tikrųjų yra pirmasis organas, rodantis senėjimo procesą su suglebusia oda ir raukšlėmis.

Senstant raukšlės tampa įprastos. Tačiau net ir jauniems suaugusiesiems kartais gali atsirasti raukšlių dėl daugybės veiksnių, įskaitant mitybos trūkumus. Daugelis žmonių naudoja priemones nuo raukšlių, kad išlygintų raukšles, nežinodami, kad šie produktai tikrai nepadeda. Net, jei jos ir veiktų, jie turi įvairių šalutinių poveikių.

Laimei, yra keletas natūralių naminių priemonių, kurios gali padėti išspręsti šią problemą. Šiandieniniame straipsnyje pateikėme jums geriausią:

Ingridientai:

  • 3 skiltelės česnako;
  • 4 citrinos;
  • 10 g medaus;
  • 200 g linų sėmenų aliejaus.

Paruošimas:

Nulupkite česnako skilteles ir smulkiai supjaustykite.

Tada nulupkite ir supjaustykite citrinas ir įdėkite visus recepto ingredientus į stiklinį indelį.

Paimkite medinį šaukštą ir gerai išmaišykite.

Galiausiai stiklainį uždarykite dangčiu ir padėkite į šaldytuvą.

Vartokite po 1 šaukštą šios priemonės kasdien, maitina odą ir užkerta kelią įvairioms sveikatos problemoms.

Reguliariai naudojant šią priemonę išvengsite odos suglebimo, atsikratysite visų raukšlių ir pašalinsite tamsias dėmes, senėjimo dėmes ir kitas odos problemas.

Pabrėžiame, kad tai – liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Laisvadienis.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt