Ažuolo Misiukevičiaus širdies draugas atvyksta į Lietuvą: „Laiką planuojame praleisti audringai“

Naujienos

Prieš kelias dienas paskelbęs jautrius kadrus su mylimuoju, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius pasidalino žinia, kad iš Prancūzijos kilęs širdies draugas atskrenda jo aplankyti. „Labai labai laukiu“, – sekėjams socialiniame tinkle „Instagram“ sakė Ąžuolas. Naujiena jis sutiko pasidalinti su LNK.lt skaitytojais bei pateikė detalių, ką planuoja veikti su atvykstančiu mylimuoju ir ar tai bus pirmas prancūzo vizitas Lietuvoje.

„Po visų darbų ir po visų filmavimų jaučiuosi toks pavargęs, bet gavau tokią fainą žinutę iš savo antros pusės“, – sekėjams sakė elektroninės parduotuvės azuolashop.lt įkūrėjas.

Ąžuolas Misiukevičius atskleidė, kad jo mylimasis padarė jam staigmeną – įsigijo bilietus ir greitu metu atskris jo aplankyti.

LNK.lt pašnekovas sakė, kad tai bus pirmasis prancūzų Jeano vizitas Lietuvoje. Pora planuoja likti sostinėje, po šalį kol kas nekeliaus.

„Planuojame laiką leisti Vilniuje, taip pat ir su mano šeima. Mano mylimasis atskrenda pabūti šiek tiek ilgiau, nes turi padaryti siurprizą, kurio dar neišduoda – jis labai mėgsta mane nustebinti“, – sakė Ąžuolas.

Kaip su mylimuoju praleis laiką sostinėje, verslininkas, stilistas ir tinklalaidės vedėjas neatskleidė, tačiau užsiminė, kad laukia puikios, įspūdžių kupinos dienos.

„Laiką planuojame praleisti audringai“, – intrigavo Ą. Misiukevičius.

Ko gero, pora neleis laiko aukštuomenės vakarėliuose. Apie tai, kaip nemėgsta juose lankytis Ąžuolas yra pasakojęs laidoje „Bučiuoju. Rūta“.

Šaltinis: lnk.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!