Bronislovo Lubio dukra Viktorija Lubytė demonstruoja prabangą: štai, kaip gyvena viena turtingiausių Lietuvos moterų

Naujienos

Nuomonės formuotoja, velionio verslininko Bronislovo Lubio (1938 – 2011) ir didžiausios „Achemos grupės“ akcininkės Lydos Lubienės (67 m.) dukra Viktorija Lubytė (26 m.) socialiniuose tinkluose nevengia demonstruoti savo gyvenimo. 

Viktorija Lubytė – viena turtingiausių Lietuvos moterų, su mama valdanti 54,2 proc. „Achemos grupės“ akcijų. Lydos Lubienės dukra gali savarankiškai disponuoti paveldėtu beveik 12 proc. koncerno akcijų paketu.

Žurnalo „TOP“ duomenimis, jos turto vertė siekia 140 mln. eurų.

Viktorijos socialiniai tinklai mirga nuo kadrų iš kelionių, demonstruojamų prabangių drabužių.

Vienuose paskutinių kadrų Viktorija pozuoja Majamyje. Tarp kadrų – ir nuotraukos iš prabangos prekių tinklų „Louis Vuitton“ ir „Tiffany & Co“ parduotuvių bei prancūzų legendinio prekės ženklo „Chanel“ rankinukas.

Tokios rankinės kaina oficialiame „Chanel“ puslapyje siekia 5200 dolerių (apie 4700 eur.). Didesnės rankinės versijos kaina siekia ir 10 tūkst. eurų.

Viktorijos Lubytės rankinė (nuotr. Instagram)

Dar vienas moters mėgstamas prekės ženklas yra italų mados namai „Miu Miu“. Nuotraukose Viktorija neretai puošiasi „Miu Miu“ drabužiais.

Visai neseniai ji pademonstravo prabangų įvaizdį – derino šviesias „Miu Miu“ kelnes žemu liemeniu su trumpa to paties prekinio ženklo palaidine.

Oficialiame „Miu Miu“ puslapyje rašoma, kad viso derinio kaina – 4730 eur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktorija Lubyte (@viktorija_l)

Į sporto salę Viktorija keliauja taip pat su brangiais apdarais – dažniausiai derindama prekinio ženklo „By far“ drabužius.

Svaiginančios kelionės

Šiemet Viktorija lankėsi Italijoje, Prancūzijoje – Valentino dieną praleido prabangiame Kurševelio slidinėjimo kurorte. Čia šiemet lankėsi ir verslininkė Inga Stumbrienė su šeima. 

Šis slidinėjimo kurortas laikomas išskirtiniu, pritraukiančiu turtingus klientus, įskaitant ir karališkosios šeimos narius. Čia įsikūręs vienas didžiausių 5 žvaigždučių reitingo prabangių viešbučių.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktorija Lubyte (@viktorija_l)

25-ąjį gimtadienį Viktorija paminėjo vakarėlių sostine pavadintoje Ispanijos saloje Ibizoje.

Jos socialiniuose tinkluose nugulė akimirkos iš jachtos, įspūdingų sužadėtuvių bei prabangios gimtadienio vakarienės.

Moteris su mylimuoju susižadėjo Graikijoje, 2023-iųjų birželio 7-ąją. Įspūdinga sužadėtuvių ceremonija vyko žvakutėmis nuklotame paplūdimyje, jos metu sproginėjo fejerverkai.

Mergina taip pat pasidalijo ir įspūdingo sužadėtuvių žiedo nuotrauka – ant jos piršto puikavosi didžiulis lašo formos deimantas, jo lankas taip pat buvo nusagstytas mažais brangakmeniais.

Moteris dėvėjo trumpą kristalais žėrinčią kreminę suknelę, kojas buvo papuošusi aukštakulnėmis basutėmis.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktorija Lubyte (@viktorija_l)

Viktorija – romantiškos įtakingo vyro ir jaunos chemijos pramonės specialistės meilės vaisius. Jos motina Lyda Fiodorovaitė užaugo Jonavoje, rusų sentikių šeimoje, turėjusioje penkis vaikus.

Baigusi tuometį Kauno politechnikos institutą jauna inžinierė 1981 m. įsidarbino gimtojo miesto „Azoto“ gamykloje pamainos viršininke.

Šioje gamykloje vyriausiuoju inžinieriumi, o vėliau ir generaliniu direktoriumi dirbo B. Lubys, su pirmąja žmona Irena jau išsiskyręs vienišas vyras.

B. Lubys ir 19 metų jaunesnė jo pavaldinė L. Fiodorovaitė artimiau susipažino 1989 m. ekstremaliomis sąlygomis, kai „Azoto“ gamykloje įvyko ekologinė katastrofa.

Draugystę vainikavo 1992 m. įregistruota santuoka – tapęs Lietuvos Vyriausybės vadovu B. Lubys įteisino santykius su mylima moterimi. Dukra Viktorija gimė praėjus dar šešeriems metams.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt