Būdama 23-ejų mergina svėrė 300 kilogramų: nepatikėsite, kaip ji atrodo dabar

Naujienos

Buvo laikas, kai amerikietė Amber Rachdi svėrė 300 kilogramų. Dabar, žvelgiant į ją, sunku įsivaizduoti, kad ji galėjo tiek sverti – po įspūdingos svorio metimo transformacijos mergina atrodo neatpažįstama. 

Amber 2015 metais filmavosi TLC laidoje „My 600lb Life“, tada jai buvo vos 23-eji ir ji svėrė kiek mažiau nei 300 kilogramų. Tačiau ji ryžosi keisti savo gyvenimą, rašo mirror.co.uk.

Kai jos svoris buvo toks didelis, kasdienius paprastus darbus ji galėdavo atlikti tik su šeimos ar vaikino pagalba. Artimiausi žmonės laikėsi aiškios pozicijos, kad jai reikia numesti svorio – jie baiminosi, kad ji mirs labai jauna, jei ir toliau taip gyvens.

Amber išvyko į kitą valstiją, kur jai atlikta svorio mažinimo operacija ir prasidėjo jos kelionė į sveikesnį ir nepriklausomą gyvenimą.

Pokyčiai pribloškia

Savo svorio metimo kelionę ji pradėjo sverdama 300 kilogramų, tačiau po skrandžio apylankos operacijos ir išmokusi laikytis naujų mitybos principų, rekomenduojamų po bariatrinės chirurgijos, ji numetė daugiau nei 190 kilogramų.

Prabėgus aštuoneriems metams Amber atrodo daug laimingesnė ir sveikesnė nei bet kada anksčiau ir dalinasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose su 265 tūkst. sekėjų.

Moteris džiaugiasi, kad pakeitė savo gyvenimą ir susigrąžino viską į savo rankas, tuo tarpu jos sekėjai stebisi jos pokyčiais ir netgi lygina su dainininke Adele.

„Atrodote tiesiog stulbinančiai ir tikrai jūsų istorija labai panaši į Adele“, – rašė vienas komentatorius, o kitas pridūrė: „Esate įkvepianti kaip ir Adele, atrodote visiškai nepakartojamai“.

„Aš taip pat maniau, kad žiūriu į Adele nuotrauką“, – pridūrė kitas, o dar vienas komentavo: „Atrodote kaip Adele“.

Prieš kurį laiką Amber su savo sekėjais pasidalino stulbinančiomis nuotraukomis, tačiau prie jų pridėjo įspėjimą apie valgymo sutrikimus.

Amber dabar (nuotr. Instagram)

Ji rašė: „Prašau, nekomentuokite nieko apie mano svorio metimą. Aš sirgau – tik ne koronavirusu.

Dabar man sekasi daug geriau, grįžau prie kasdienio judėjimo ir maitinuosi daug geriau. Ačiū.“

Jos sekėjai drąsino ją ir didžiavosi stebėdami jos įspūdingus pokyčius, dėkojo už įkvėpimą ir atvirą kalbėjimą apie savo gyvenimą.

„Ruošiuosi atlikti bariatrinę operaciją, tikiuosi, tai įvyks kitų metų pradžioje. Labai didžiuojuosi jūsų pasiekimais“, – rašė vienas žmogus.

„Ką tik perskaičiau jūsų istoriją, ji labai įkvepia. Ačiū, kad esate savimi. Ramybės ir palaimos“, – paantrino kitas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt