Europos prokuratūra: Š. Stepukonis pripažintas įtariamuoju, paskelbta jo paieška

Naujienos

Europos deleguotojo prokuroro nutarimu vienas iš buvusių „BaltCap“ infrastruktūros fondo partnerių Šarūnas Stepukonis pripažintas įtariamuioju dėl svetimo labai didelės vertės turto pasisavinimo, paskelbta jo tarptautinė paieška, paskelbė prokuratūra.

„Atsižvelgiant į tai, kad tiksli įtariamojo Š. Stepukonio buvimo vieta šiuo metu nėra žinoma, prokuroras taip pat kreipėsi į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo.

Patenkinus prokuroro prašymą, ikiteisminio tyrimo teisėjo nutartimi Š. Stepukoniui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas, paskelbta jo paieška“, – nurodomas prokuratūros pranešime spaudai.

Anot prokuratūros, didelio atgarsio visuomenėję sulaukęs ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja, jį organizuoja ir kontroliuoja deleguotieji Europos prokuratūros prokurorai dirbantys Lietuvoje, atliekamas dėl įtariamo labai didelės vertės – ne mažiau kaip 27 mln. Eur, privataus kapitalo fondui priklausančio „BaltCap AS“ turto pasisavinimo.

Europos Prokuratūrai šio ikiteisminio tyrimo kontrolė buvo pavesta įtarus, kad galimai nusikalstamais veiksmais galėjo būti padaryta žala ir Europos Sąjungos institucijoms. Ikiteisminį tyrimą atlieka Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba.

Šaltinis: tv3.lt
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt