Pamirškite žilus plaukus ilgam: kaip užmaskuoti žilus plaukus jų nedažant

Sveikata

Paslėpti žilus plaukus labai paprasta, pasitelkus vaistinės vaistažolės centus.

Turbūt kiekvienai moteriai žili plaukai yra nepageidaujama problema, kurią norėtųsi užmaskuoti, o dar geriau – atsikratyti jos visiems laikams. Tradiciškai žili plaukai yra dažomi, tačiau dažai paprastai nusiplauna po kelių savaičių. Tenka viską daryti iš naujo. Vis dėlto yra galimybė žilus plaukus užmaskuoti ilgam ir be dažymo. Yra centus kainuojančių vaistinių žolelių, kurios gali padėti ilgam paslėpti žilus plaukus. Ir jums nereikės kas mėnesį leisti pinigų brangiems dažams ir vargti su dažymu.

Papasakosime, kaip centus kainuojančios vaistinės žolelės pagalba visam laikui užmaskuoti žilus plaukus.

Kaip ilgam užmaskuoti žilus plaukus be dažymo: jums padės penio vaistas

Tai – šalavijas, vaistinis augalas, kurio sudėtyje yra pigmento, padėsiančio patamsinti plaukus keliems mėnesiams. O taip pat šalavijas gali sustiprinti sruogų šaknis ir paspartinti jų augimą. Todėl turėsite gražius storus plaukus, jei reguliariai naudosite šią žolelę.

Turėtumėte žinoti, kad prieš pradedant naudoti priemonę, ją reikėtų išbandyti ant odos srities ir patikrinti, ar nesate alergiški.

Kaip paruošti priemonę žiliems plaukams dažyti iš šalavijo

Norėdami paruošti tirpalą žiliems plaukams dažyti, turėtumėte laikytis paprastų rekomendacijų.

  • Paimkite džiovintų šalavijo lapų ir 400 g vandens.
  • Šalavijus užvirinkite, dar pusvalandį virkite ant silpnos ugnies, kad žolė visiškai atiduotų savo pigmentą.
  • Tada nuimkite mišinį nuo ugnies, perkoškite ir leiskite atvėsti.
  • Atvėsusį mišinį užtepkite ant galvos odos ir paskirstykite ant drėgnų plaukų, apvyniokite galvą rankšluosčiu ir palikite priemonę pusvalandžiui.
  • Po pusvalandžio išplaukite plaukus šiltu vandeniu su actu.

Kad poveikis būtų dar stipresnis, sumaišykite šalaviją su rozmarinu. Pirmasis augalas nudažys žilus plaukus, o rozmarinas suteiks sodresnę, tamsesnę spalvą, kuri išliks kelis mėnesius.

Norėdami paruošti dažantį mišinį, paimkite 6 valgomuosius šaukštus džiovintų šalavijų ir 2 valgomuosius šaukštus rozmarinų. Užvirinkite pusę litro vandens, į verdantį vandenį suberkite žoleles ir 5 minutes virkite ant silpnos ugnies. Tada nuimkite mišinį nuo viryklės ir palikite jį valandą brinkti. Tada užpilą perkoškite, užtepkite ant drėgnų plaukų, palaikykite pusvalandį ir nuplaukite vandeniu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt