Gabrielius Landsbergis išsikrausto iš Lietuvos?

Naujienos

Seime iškeltas klausimas, kodėl užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio šeima bando išparduoti savo mokyklų tinklą ir perka turtą užsienyje.

Nematau ministro, kuriam norėjau užduoti klausimą, nors jisai šiandien, mačiau, buvo salėje. Tai aš jį tiesiog viešai įgarsinsiu, tą klausimą, ir galbūt jis grįžęs atsakys.

Mus pasiekė tokia įdomi informacija, kad užsienio reikalų ministro šeima bandė parduoti savo mokyklų tinklą Vokietijos investuotojams ir jiems tas sandėris nepavyko. Jo sutuoktinės turto deklaracijoje yra nurodytas nekilnojamojo turto įsigijimas užsienyje už, jeigu neklystu, 800 tūkst. eurų. Tai aš norėjau paklausti užsienio reikalų ministro, kur jisai susiruošė su šeima. Gal jisai atsakys, kai grįš”, – ketvirtadienį per Seime vykusią Vyriausybės valandą pareiškė parlamentaras Aurelijus Veryga.

Jam teatsakė finansų ministrė Gintarė Skaistė.

„Aš tiesiog noriu pasakyti, kur yra premjerė ir, matyt, užsienio reikalų ministras. Šiandien vyksta Trijų jūrų forumas, yra daug svečių suvažiavę Lietuvoje, tiesiog labai daug renginių vyksta. Premjerė negali dalyvauti, pasistengsime atsakyti”, – pažadėjo G.Skaistė.

Šaltinis: respublika.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt