Įdėkite šiuos 2 ingredientus į kavą. Tik po 2 gurkšnių jūsų svoris išnyks, o jūsų medžiagų apykaita bus greitesnė nei bet kada anksčiau!

Sveikata

Be abejo, kava yra populiariausias rytinis gėrimas pasaulyje.

Viena vertus, tai akimirksniu pakelia energijos lygį ir paruošia jus artėjančiai dienai. Be to, jis derina daugybę kitų sveikatai naudingų savybių, tokių kaip pagerinta medžiagų apykaita, o saikingai vartodamas apsaugo jūsų širdį.

Tačiau tik nedaugelis žino, kad mėgstamą rytinį gėrimą galite paversti galingu riebalų degintoju, tiesiog pridėdami keletą įprastų ingredientų, tokių kaip kokosų aliejus, cinamonas ir medus. Jei į savo kavą pridėsite šių ingredientų, galite lengvai atsikratyti kelių papildomų svarų, nereikia jokių dietų ar gyvenimo būdo pokyčių.

Kodėl šis derinys toks stiprus?

Cinamonas teikia daug naudos sveikatai.

Tai yra galingas vaistas nuo uždegimo, mažinantis uždegimą organizme. Be to, jame gausu antioksidantų ir tai reiškia, kad jie neutralizuoja neigiamą laisvųjų radikalų poveikį. Tai taip pat mažina cukraus kiekį kraujyje, didindama medžiagų apykaitą. Cinamonas palaiko cukraus, kuris paverčiamas energija, skilimą. Taigi cinamonas apsaugo nuo riebalų kaupimosi organizme.

Kokosų aliejus yra dar viena gamtos dovana, teikianti ilgą naudą sveikatai. Jį daugiausia sudaro riebiosios rūgštys, kurias virškinimo sistema nedelsdama siunčia į kepenis. Jei jie nėra paverčiami energija, tai reiškia, kad jie nėra kaupiami riebalų pavidalu. Pagrindinis kokosų aliejaus pranašumas norint numesti svorio yra tas, kad jis natūraliai pagreitina medžiagų apykaitą ir efektyviau degina riebalus.

Medus gali būti pilnas cukraus, tačiau tai yra natūralus cukrus. Meduje taip pat gausu svarbių mineralų, tokių kaip natris, geležis, cinkas, kalcis, kalis ir fosforas. Be to, meduje yra niacino, folio rūgšties, vitamino C, riboflavino ir vitamino B6. Tai labai naudinga norint reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje ir mažinti stresą. Dabar riebalų deginimo procesas organizme labai priklauso nuo mineralų ir vitaminų. Taigi medus suteikia būtinų maistinių medžiagų, užkertant kelią mineralų ar vitaminų trūkumui organizme. Organinis medus yra pats naudingiausias.

Ko jums reikia:

  • ½ puodelio medaus
  • ¾ puodelio kokosų aliejaus
  • 1 šaukštelio cinamono
  • 1 arbatinis šaukštelis kakavos (nebūtina)

Ką daryti:

Padarykite pastą, gerai išmaišydami visus ingredientus. Laikyti stikliniame inde šaldytuve.

Kaip naudotis:

Įpilkite 1–2 šaukštelius mišinio į puodelį šviežiai paruoštos kavos. Gerai išmaišykite ir mėgaukitės rytiniu kavos puodeliu, kuris degina riebalus!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt