Juozas Statkevičius sveikina mamą su 70-mečiu: ji nori puoštis ir šokti (1)

Naujienos

Vieno garsiausių Lietuvos dizainerių Juozo Statkevičiaus mama Vanda Statkevičienė mini jubiliejų. Šiemet jai suėjo 70-imt. Šiltus sveikinimus siuntė mylimas sūnus, linkėdamas gražiausių dalykų.

Juozas Statkevičius įspūdžiais iš mamos jubiliejaus šventės pasidalijo su naujienų portalu tv3.lt.

„Mamos gimtadienis praėjo puikiai. Kaip žinia, moteris virš 70-imt jau nebesako, kad niekam nereikalinga. Labai smagiai pabuvom, restorane, kur būna šokiai ir gyva muzika! Toks mamos noras, ir tai man įstatymas!“ – sakė Juozas.

Anot jo, mama Vanda labai džiaugėsi. Ją myli daug žmonių.

„Šiaip mama laiminga, kad sveika, gerai jaučiasi ir visi, kas jai svarbūs, buvo su ja! Sulaukė daug sveikinimų, nes mama yra mylima ne tik mano, bet ir daugelio draugų!“ – tęsė J. Statkevičius.

Mama yra jaunatviška

Dizaineris pabrėžė kelis dalykus.

„Didžiuojuosi, kad jos norai nesibaigia, kad nori rengtis, puoštis ir ne tik matyti svečius, bet nori šokti ir tai daro su malonumu!“ – tikino jis.

Juozas savo mamai skiria daug dėmesio ir meilės.

„Šiaip tikra šaunuolė ir aš ją labai myliu, visada skiriu daug dėmesio, o tai yra svarbiausia! Ji daugeliui yra pavyzdys, kaip turi atrodyt moteris! Turi savo stilių ir skonį! Ir metai neturi jokios reikšmės!

Niekada neniurzga ir neįkyri! Nes puikiai žino, tas, kas niurzga, tai jau senatve! O mama dar visai jauna! Ir linkiu jai ilgiausių metų!“ – šypsojosi pašnekovas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt