Kaip skatinti veido odos ląstelių atsinaujinimą ir išlaikyti jaunystę

Sveikata

Veido oda mus apsaugo nuo išorinių aplinkos veiksnių, reguliuoja temperatūrą, išskiria toksinus. Tačiau su amžiumi odos ląstelių atsinaujinimo procesas sulėtėja, o tai lemia spartesnį raukšlių, spuogų ar pigmentinių dėmių atsiradimą, odos švytėjimo praradimą ir daug kitų odos problemų.

Norint išlaikyti jaunatvišką ir švytinčią odą, būtinas spartus veido odos ląstelių atsinaujinimas. Kaip to pasiekti? Dalijamės būdais, kurie skatina veido odos ląstelių atsinaujinimą ir padeda išlaikyti jaunystę.

Reguliarus odos valymas. Vienas svarbiausių veiksnių, norint paskatinti veido odos ląstelių atsinaujinimą, yra reguliarus ir kruopštus jos valymas. Švelnūs valikliai ir prausikliai padės nuvalyti nešvarumus, perteklinį riebalų sluoksnį ir negyvas odos ląsteles, atidengiant šviežią odos sluoksnį. Viena tokių priemonių – „Bellefontaine“ gaivus valomasis prausimosi gelis, kuris greitai pašalina nešvarumus, makiažą ir sebumo perteklių neišsausinant odos.

Pakankamas vandens kiekis. Svarbu neužmiršti ir kasdienių įpročių, kurie taip pat lemia odos būklę ir padeda išsaugoti jos jaunystę. Taigi, vanduo yra dar vienas esminių veido odos ląstelių atsinaujinimą skatinančių veiksnių. Užtikrinkite, jog kasdien pakankamai išgeriate vandens, kad išlaikytumėte odos hidrataciją iš vidaus.

Drėkinimas. Nuolatinis veido odos drėkinimas yra svarbus veiksnys norint skatinti odos ląstelių atsinaujinimą. Taip pat drėkinančios priemonės padeda išlaikyti odos elastingumą, minkštumą ir švytėjimą. Žinoma, tinkamam veido odos drėkinimui itin svarbu atsirinkti kokybišką kosmetiką. „Bellefontaine“ drėkinamoji veido kaukė, tinkanti visiems odos tipams, ne tik atstatys optimalų odos drėgmės lygį, tačiau ir padės apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo, sukeliamo žalingų aplinkos veiksnių.

Antioksidantai. Produktai su antioksidantais, tokiais, kaip vitaminas C, gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų poveikio ir skatinti ląstelių atsinaujinimą. Jie taip pat padeda lyginti odos toną ir pagerinti jos išvaizdą.

Masažas. Veido masažas gali padėti pagerinti kraujotaką ir odos ląstelių atsinaujinimą. Jei veido masažą nuspręsite savarankiškai atlikti namuose, prisiminkite, kad svarbu švelniais judesiais masažuoti veidą didesnį dėmesį skiriant probleminėms veido sritims.

Sveikas gyvenimo būdas. Sveika mityba, reguliarus fizinis aktyvumas ir miego režimas prisideda prie odos ląstelių atsinaujinimo. Taip pat vitaminai, mineralai ir maistinės medžiagos, gaunamos su maistu, padeda išlaikyti odą sveiką bei spindinčią.

Taigi, siekis skatinti veido odos ląstelių atsinaujinimą gali tapti maloniu procesu, kuris padės išsaugoti jaunatvišką odą ir pagerins bendrą jūsų sveikatą. Žinoma, odos puoselėjimui rinkitės kokybiškas kosmetikos priemones ir prisiminkite, kad svarbus reguliarumas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt